TON Dünyanın En Hızlı Blockchain’i Oluyor!

TON Dünyanın En Hızlı Blockchain'i Oluyor!
TON Dünyanın En Hızlı Blockchain'i Oluyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TON Dünyanın En Hızlı Blockchain’i Oluyor

TON dünyanın en hızlı blockchain'i oluyor
TON Dünyanın En Hızlı Blockchain’i Oluyor

31 Ekim 2023’te Açık Ağ Vakfı ( TON ), ilk halka açık performans testinde 25 dakika içinde 107.652.545 işlemi tamamlayarak saniyede 104.715 işlem gibi etkileyici bir yüksekliğe ulaşarak yeni bir dünya rekoru kırdı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

CertiKCommunity tarafından izlenen ve onaylanan bu başarı, TON’u dünyanın en hızlı ve en ölçeklenebilir blok zinciri haline getiriyor ve tüm L1 blok zincirlerinin ve PayPal , Visa ve Mastercard gibi ünlü merkezi ödeme ağlarının işlem hızlarından daha iyi performans gösteriyor .

TON’un mükemmel performansının anahtarı, yatay parçalama kullanan benzersiz bileşimidir. Bu tasarım işlem hızını önemli ölçüde artırırken aynı zamanda merkeziyetsizliği ve güvenliği de güçlendiriyor.

Bu kayıt, TON’un Telegram’daki TON tabanlı Web3 ekosistemini destekleme , mesajlaşma uygulamasını küresel, merkezi olmayan bir SuperApp’e dönüştürme ve kriptoyu her cebe koyma konusundaki potansiyelini ve yeteneklerini vurguluyor .

Açık Ağ Vakfı Nedir?

İnternet güvenliği ve gizliliğinin kullanıcılar için kritik konular haline geldiği zamanlarda, Açık Ağ bu sorunlara çözüm buluyor. TON , Telegram Messenger’da bir Web3 ekosistemi oluşturarak milyarlarca insana dijital kimliklerine, verilerine ve varlıklarına sahip olma fırsatı veriyor.

Açık Ağ Vakfı (TON Vakfı), 2023 yılında İsviçre’de kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. TON Vakfı, %100 topluluk tarafından finanse edilir, topluluğun çıkarları doğrultusunda hareket eder ve Açık Ağ’ın misyonuyla uyumlu girişimleri destekler.

TON Fiyat Analizi

Bu kripto token , haberin yayınlandığı sırada, haftalık %33,48’lik etkileyici bir artıştan 24 saatlik pozitif %21,03’lük bir değişimin ardından 0,012 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Bu varlığın şu anda 200 günlük hareketli ortalamasının üzerinde işlem gördüğünü ve geçen ay 15 yeşil gün geçirdiğini belirtmekte fayda var .

TON 7 günlük fiyat tablosu Kaynak: Finbold
TON 7 günlük fiyat tablosu Kaynak: Finbold

Kullanıcılara mümkün olan en hızlı işlemleri sağlayan rekor kıran bir halka açık test haberiyle, bu blockchain teknolojisi ve kurucuları dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekiyor.

 

 

TON Dünyanın En Hızlı Blockchain’i Oluyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!