Hakkımızda

coin-rapor-mackup
coin-rapor-mackup

Hakkımızda

Coinrapor.com, özgün bir yaklaşımla büyük bir özenle hazırlanan kripto para haberleri ve analizlerini kullanıcılarla paylaşmayı amaçlayan ilkeli bir yayıncılığı benimseyen bir internet sitesidir.

Kripto para dünyasındaki gelişmeleri anında, doğru, tarafsız ve detaylı bir şekilde okuyucularına sunarak, haber değeri taşıyan her türlü bilgi ve makale içeriğini özgün bir şekilde aktarmaktadır.

Misyonumuz

Okuyucularımıza her zaman öncelikli olarak güncel ve tarafsız kripto para haberlerini iletmek ve kripto para dünyasındaki gelişmeleri analiz etmek amacıyla çaba sarf etmekteyiz.

Eğer bir bilgi veya haber içeriğinde piyasada önemli bir durum varsa, bu durumu coinrapor.com editörleri tarafından tespit edilerek, haberi tarafsız bir şekilde düzenlenip derlenerek okuyucularımızla paylaşmaktayız.

Gündemdeki ve kritik öneme sahip haberleri anında yayınlamak, misyonlarımız arasında yer almaktadır.

Reklam amaçlı ve dikkat çekici içeriklere yer vermemek suretiyle, okuyucularımıza tamamen güvenli ve rahat hissettirecek içerikleri sunmak asıl hedefimizdir.

Vizyonumuz


Ulusal çapta gündem olan kripto para haberlerini tamamen tarafsız ve öncelikle sunan kripto para haberleri sitesi olma vizyonunu benimsemekteyiz.

“coinrapor.com üzerinde yer alan içerik ve bilgiler doğrudur” algısını kullanıcıların zihinlerinde yerleştirmek amacıyla daha üst düzeyde güven sağlamayı hedefliyoruz.

Asıl ve öncelikli olarak, yayınladığımız tüm içerikleri tamamen tarafsız bir şekilde, herhangi bir dünya görüşüne bağlı olmaksızın sunmanın, ekibimiz arasında güven, huzur ve rahatlık duygusunu oluşturan temel vizyonumuzdur.

Hedefimiz

coinrapor.com ekibi olarak ana hedefimiz her zaman kripto para sektöründe lider konumda olan bir internet/haber sitesi olmaktır.

Uzun vadeli hedefimiz, Türkiye’nin en çok okunan ve en çok takip edilen internet sitelerinden biri olmak, kripto para sektöründeki önemli gelişmeleri geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Aynı zamanda, Kripto Para sektörünün Türkiye’de daha fazla bilinirlik kazanmasına katkı sağlamak da öncelikli amaçlarımız arasında bulunmaktadır.

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!