metrica
Blockchain Analizörü Dogecoin'i Ekliyor - Coin Rapor

Blockchain Analizörü Dogecoin’i Ekliyor

Blockchain Analizörü Özelliğine Dogecoin'i Ekliyor

Ernst & Young, Yeni Blockchain Analizörü Özelliğine Dogecoin’i Ekliyor

Blockchain Analizörü Özelliğine Dogecoin'i Ekliyor
Blockchain Analizörü Özelliğine Dogecoin’i Ekliyor

Ernst & Young’ın (EY) Blockchain Analyzer’ının dördüncü nesli: Reconciler üretime girdi.

Blockchain ve kripto para denetim hizmetleri için yeni özelliklere sahip olan Reconciler , Bitcoin ( BTC ), Bitcoin Cash ( BCH ), Litecoin ( LTC ), Ethereum ( ETH ) ve Ethereum Classic ( ETC ) blok zincirlerine ek olarak artık Dogecoin’i ( DOGE ) destekliyor . 20 Şubat’ta yayınlanan bir basın açıklaması .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Hizmet olarak sunulan blockchain.ey.com yazılımı (SaaS) platformu aracılığıyla erişilebilen bu web tabanlı analiz çözümüne dünyanın her yerindeki EY Denetim ekipleri erişebilir.

Reconciler’in kullanımıyla, müşterilerin zincir dışı defterleri ve kayıtları, genel muhasebe defterine toplu olarak mutabık kılınabilir.

Bu gözden geçirilmiş sürüm artık, EY Denetim ekiplerinin belirli işlemleri veya olay kategorilerini aramasına izin veren ve yeni ERC20 belirteçleri eklemeyi kolaylaştırarak EY Denetim ekiplerinin gelecekte ek dijital varlıkları uzlaştırma kapasitesini artıran bir Ethereum olay arama ve alma panosuna sahiptir.

Uzlaştırıcı, Dijital Varlıkları Analiz Etme Becerisini Geliştirecek

Assurance, EY Blockchain Strateji Lideri David Byrd’a göre:

“EY Blockchain Analyzer’ın bu son sürümü: Dogecoin desteği ve olay alma yeteneklerine sahip Reconciler, EY denetim ekipleri ve onaylı müşteriler için önemli bir geliştirmedir. Bu yeni özellikler, EY denetim ekiplerinin halka açık blok zincirinde daha fazla sayıda dijital varlığı ve Ethereum olayını analiz etme becerisini büyük ölçüde geliştiriyor.”

EY’deki müşteri hizmetleri ekipleri, son altı yılda multimilyon dolarlık bir yatırımın yardımıyla geliştirilen EY Blockchain Analyzer araç setine erişebilir.

EY yol haritası, tamamı müşteri talebine yanıt olarak ve müşteriye hizmet veren ekiplerimizin değişen taleplerini karşılamak için EY teknik ekipleri tarafından geliştirilen yeni blok zinciri desteği, xpub adresi türetme, blok keşfediciler ve staking gibi özellikler içerir.

 

By Erdal Kahraman

Merhaba, 2000 İstanbul doğumluyum. Üniversitenin İnsan Kaynaklar bölümü mezunuyum. İş hayatımın yanı sıra Coinrapor.com'da Yönetici Editörlük yapmaktayım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler

  • Mayıs Ayında En İyi 3 Blockchain Hissesi

  • Nisan 2023’te Yatırım Yapılacak Blockchain Hissesi

  • VeChain Yeni Kripto Cüzdanın Lansmanını Duyurdu