Yapay Zeka, 2024 Başı İçin BONK Fiyatını Tahmin Ediyor!

Bonk (BONK) Kazananlar Arasında: Yükselişe geçti!
Bonk (BONK) Kazananlar Arasında: Yükselişe geçti!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapay Zeka, 2024 Başı İçin BONK Fiyatını Tahmin Ediyor!

Meme coin Bonk (BONK), 2023’ün sonunda garip bir yolculuğa çıktı, birkaç gerçek fiyat patlaması yaşadı ve bunun sonucunda son 52 haftada %10.000’lik bir artış yaşandı.

Bununla birlikte, halka açık en büyük kripto para borsası olan Coinbase (NASDAQ: COIN) üzerinde listelendikten sonra meme para birimleri arasında en zayıf olanı olmayı sürdürüyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Solana (SOL) blok zincirinde başlatılan memecoin, SOL’un bir yılda %800’ün üzerinde yükselişini sağlayan gelişmelerden de yararlandı. Ek olarak, Solana Saga akıllı telefonunun satışlarındaki son artış ve bununla bağlantılı BONK airdropu, meme coinlere olan talepte son zamanlarda artışa yol açtı.

Önemli dalgalanmalar ve etkileyici ancak kısa ömürlü fiyat artışları göz önüne alındığında Finbold, sadece birkaç gün içinde yeni yıl geldiğinde Bonk’un nerede olacağını anlamak için CoinCodex’in tahmine dayalı yapay zeka (AI) algoritmalarından yararlanıyor.

AI BONK Tahmini

27 Aralık’ta mevcut olan verilere göre CoinCodex’in tahmin algoritması, Bonk’un nispeten yüksek volatiliteye rağmen 2024’ün ilk birkaç haftasında kabaca istikrarlı bir fiyat koruyacağını öngörüyor.

1 Ocak’ta Bonk’un değerlemesi %3,53 düşüşle 0,00001619 dolara geriledi. Algoritma ayrıca Meme Coin’in önümüzdeki ay da işlem görmeye devam edeceği ve 30 gün içinde 16,47 dolara ulaşacağı sonucuna varıyor. Bu, yayınlandığı tarihteki fiyattan biraz daha yüksektir.

BONK 1 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex
BONK 1 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Bonk’un kayda değer oynaklığı, son 30 günün 16’sının yeşil gün olmasıyla da vurgulanıyor. Son olarak, “Korku ve Açgözlülük Endeksi”, 2023’te meme paraları ve daha geniş kripto para piyasası için genel yükseliş eğilimini sağlamlaştırıyor. Yatırımcı duyarlılığını izleyen endeks, Bonk’u “açgözlü” kategorisine koyuyor.

Yapay Zeka, 2024 Başı İçin BONK Fiyatını Tahmin Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!