Yapay Zeka, 2023 Sonu İçin Ethereum Fiyatını Tahmin Ediyor!

Ethereum'un Ne Kadar Düşebilir!
Ethereum'un Ne Kadar Düşebilir!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapay Zeka, 2023 Sonu İçin Ethereum Fiyatını Tahmin Ediyor!

Yapay Zeka, 2023 sonu için Ethereum fiyatını tahmin ediyor
Yapay Zeka, 2023 Sonu İçin Ethereum Fiyatını Tahmin Ediyor!

Küresel kripto piyasasına yönelik genel algı düşüş eğilimi ile nötr arasında dalgalansa da Eylül ayı, Web3 , DeFi ve DApps için önde gelen katman 1 blockchain’i Ethereum ( ETH ) dahil olmak üzere çoğu kripto para birimi için hafif olumlu sona erdi .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Ethereum’un manzarası son birkaç yılda çok değişti ve çoğu destekçi bunu, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimine yönelik uzun vadeli tahminler konusunda heyecanla görüyor.

Gas ücretlerinin bir kısmı için yakma mekanizmasının uygulanmasından, Proof-of-Stake ( PoS ) ile daha verimli bir fikir birliği algoritmasına geçişe kadar , ETH Ağı , kullanıcıları ve yatırımcıları için değer kazandı.

Bu bağlamda Finbold, ETH için fiyat açısından beklenen sonucun ne olduğunu kontrol etti. CoinCodex’in yapay zeka destekli fiyat tahmin algoritmalarından 4 Ekim’de alınan veriler , şu andan itibaren 31 Aralık 2023’e kadar ETH için olumlu bir tahmin gösteriyor.

Özellikle yapay zeka , ETH için 2023 sonuna kadar 2.553,14 dolarlık bir fiyat belirliyor. Bu tahmin, ETH’nin fiyatında CoinCodex endeksinin mevcut 1.653,12 dolarlık fiyatından %50’den fazla bir artışı temsil ediyor.

2023 sonu için Ethereum fiyat tahmini
2023 sonu için Ethereum fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

2024 İçin ETH Fiyat Tahmini

Önümüzdeki aylarda ETH için olumlu bir boğa piyasası görülmesine rağmen yapay zekanın kısa vadeli algısı hala “ETH satın almak için kötü bir zaman” şeklinde. Bunun nedeni, önde gelen Web3 varlığı için 30 yeşil günün 19’unda , 50 günlük ve 200 günlük SMA’larda sırasıyla 1.650 $ ve 1.805 $’lık iki büyük fiyat direnci bulunuyor.

Bununla birlikte yapay zeka, Ethereum’un önümüzdeki altı ay içinde 3.243 dolara ulaşacağını ve yayınlandığı sırada mevcut fiyatlardan %100’e yakın kazanç elde edeceğini tahmin ediyor. Ek olarak CoinCodex’in fiyat tahmin algoritmaları da ETH’nin bundan sonra yılda 5.000 dolara kadar yükseleceğine inanıyor.

Her şey göz önüne alındığında, bu tahmin çoğunlukla teknik analiz göstergelerini ve genel piyasa duyarlılığını dikkate alır ve bir boşluk olarak değerlendirilemez. Ethereum fiyatının yukarıdaki tahmini karşılama yeteneği, büyük ölçüde henüz gelmemiş olan gelişmelere, haberlere ve makroekonomiye bağlı olacaktır.

Yapay Zeka, 2023 Sonu İçin Ethereum Fiyatını Tahmin Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!