XRP’nin Yükseliş Zamanı Geldi Mi?

Popüler Analist XRP Hakkında Konuştu: Hedefi Büyük!
Popüler Analist XRP Hakkında Konuştu: Hedefi Büyük!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP’nin Yükseliş Zamanı Geldi Mi?

XRP'nin yükselişi nihayet ufukta mı görünüyor? Uzman analizi
XRP’nin Yükseliş Zamanı Geldi Mi?

Özellikle Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki hukuki mücadelenin yasal netlik sağlamasının ardından, XRP’nin daha geniş kripto para piyasasının yükseliş eğilimine ayak uyduramadığına dair endişeler var. .

Aslında, 6 Aralık’ta yayınlanan analizinde, kripto para birimi uzmanı CoinsKid, “XRP grafiğinde en az 1,13 dolara kadar dikey bir formasyona” dikkat çekti. “Kaçabilmek için bir bacağını kaybetmiş.”

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Kripto para birimi ticareti analisti, 6 Kasım’daki önceki gözlemine özellikle atıfta bulunarak, XRP tokeninin 0,6753 dolarlık direncin üzerine çıkması durumunda 1,31 dolara doğru hareket edeceğini iddia etti. Şu anda 0,63 dolar bazında işlem gördüğü göz önüne alındığında yukarıdaki fiyat düşünülemez değil.

O sırada şöyle dedi:

“Eğer dikkat ediyorsanız ve durum böyle devam ediyorsa, XRP için minimum 1,31 dolarlık hedefe doğru büyük bir 5. dalga kırılmasından önce yerel Temmuz ayının en yüksek seviyesinin birkaç hafta boyunca direnç gösterdiğini görmeliyiz.”

Fiyatla İlgili Endişeler

Başka yerlerde, XRP topluluğunun bazı üyeleri, en sevdikleri kripto para biriminin Bitcoin (BTC) ile uyumlu olmadığına dair endişelerini uzun süredir dile getiriyor. X’in gözlemlediği gibi, amiral gemisi merkezi olmayan finans (DeFi) varlığı %3,70 artarken XRP %0,47 düştü. Chloé XRP kullanıcıları 5 Aralık’ta.

Bir başka sorunlu XRP destekçisi ise Ripple v. Avukat Bill Morgan, SEC davasıyla ilgili düşüncelerini paylaştı. Finbold’un 29 Kasım’da bildirdiği gibi hukuk uzmanları, XRP’nin diğer büyük kripto varlıklarına kıyasla görünüşte yavaş fiyat performansıyla ilgili endişelerini dile getirdi.

XRP Fiyat Analizi

Bu arada XRP şu anda 0,624 dolardan işlem görüyor, son 24 saatte %2,17 ve son 7 günde %2,37 artış göstererek %10,35’lik kayıpları tersine çevirdi. Bu, 6 Aralık verilerine dayanan aylık bir grafiktir.

XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
XRP 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Genel olarak, topluluğun XRP’nin fiyat dalgalanmalarına ilişkin endişeleri temelsiz olabilir ve belirli düzeltme senaryoları gerçekleşirse token %120’ye kadar artabilir ve fiyat uzun vadede 5 dolara ulaşabilir. XRP’ye yatırım yapmak için çok geç olmayabilir.

XRP’nin Yükseliş Zamanı Geldi Mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!