XRP’nin Geleceği Açıklandı: SEC Vakasını Takiben 5 Olası Senaryo!

XRP'nin Geleceği Açıklandı: SEC Vakasını Takiben 5 Olası Senaryo!
XRP'nin Geleceği Açıklandı: SEC Vakasını Takiben 5 Olası Senaryo!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP’nin Geleceği Açıklandı: SEC Vakasını Takiben 5 Olası Senaryo!

XRP'nin geleceği açıklandı: SEC vakasını takiben 5 olası senaryo
XRP’nin Geleceği Açıklandı: SEC Vakasını Takiben 5 Olası Senaryo!

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na ( SEC ) karşı açılan davada hem blockchain şirketi Ripple hem de bir bütün olarak kripto para birimi endüstrisi için büyük bir galibiyetin ardından , bir kripto analisti, merkezindeki token olan XRP’nin olası sonuçlarını ayrıntılı olarak açıkladı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Spesifik olarak, kripto Twitter’da Cryptoinsightuk olarak bilinen takma adlı bir kripto para piyasası analisti, 20 Temmuz’da paylaştığı bir tweet’te “XRP için sırada ne olacağını gerçekten bilmediğimizi” kabul etmesine rağmen, XRP belirteci için beş potansiyel sonuç listeledi .

1) Mini Boğa Koşusu

Kripto uzmanı ilk olasılık olarak, Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum’un ( ETH ) son döngülerinde ulaştığı “bazı Fibonacci uzantılarını yakalayarak” bazı altcoinleri yukarı çekebilecek mini bir boğa koşusu seçti . XRP için bu, büyük bir düzeltmeden önce 10-15 dolara ulaşmak anlamına gelir.

2) Küçük Pompa

Diğer bir seçenek de, XRP’nin “haberlerden küçük bir pay alması ve ardından piyasanın geri kalanıyla aynı doğrultuda performans göstermesi ve yukarıdaki gibi benzer fiyat tahminleriyle boğa piyasasına girmesi (sanırım bu zaten şimdi başlıyor, yani bir yıl içinde)”.

3) İlave Pompa

Analist, üçüncü bir seçenek olarak, XRP’nin ilk senaryoyu takip edebileceğine, “daha sonra geri dönüp bir sonraki iş döngüsünün zirvesine daha fazla pompalayabileceğine” inanıyor, fiyat potansiyel olarak 10-15 $’a yükseliyor, ardından 2-4 $’a düşüyor ve ardından tekrar yükseliyor, bu sefer 20-30 $’a.

4) Ay Görevini Tamamlayın

Uzman, Ripple’ın küçük bir para cezası ödemesi durumunda, XRP’nin “tam bir ay görevini yerine getirebileceğini” söyledi, çünkü bu, küresel olarak kurumların talep üzerine likidite (ODL) ve likidite merkezini kullanmasına olanak tanıyacak ve XRP , fiyat keşfini mümkün kılacak ve kriptolara fayda ile değer vermenin adil bir yolunu bulmayı gerektirecek, dünyanın dört bir yanındaki finans kurumları tarafından kullanılan en çok düzenlenen veya ilk kripto haline gelecek .

5) Çift Vuruş Yüksekleri

Son olarak Cryptoinsightuk , XRP’nin bu döngüde tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kırmayabileceğini, ancak analistin 3,30-3,60 dolardan fazlasını beklemediği son döngüde Stellar’ın ( XLM ) başına gelene benzer şekilde, “2017’nin zirvelerine iki kez dokunabileceğini” söyledi.

XRP Fiyat Analizi

Bu arada, XRP, son 24 saatte %3,79’luk bir düşüşün yanı sıra hafta genelinde %1,23’lük bir düşüş kaydederek, ancak 21 Temmuz’da alınan verilere göre, aylık grafiğinde %56,46’lık önemli kazançlara bağlı olarak, basın zamanında 0,78 $’dan işlem görüyordu.

XRP 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
XRP 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

XRP’nin gerçekten de yukarıda listelenen uzmanların senaryolarından herhangi birini yerine getirip getirmeyeceği, Ripple’ı çevreleyen diğer gelişmelerin yanı sıra tokenin kendisine ve ayrıca daha geniş kripto para birimi ve makroekonomik manzaradaki genel atmosfere bağlı olacaktır.

 

 

 

 

 

XRP’nin Geleceği Açıklandı: SEC Vakasını Takiben 5 Olası Senaryo!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!