XRP Fiyatının Ne Olacağını Sorduk; Söylediği Şey!

XRP Fiyatının Ne Olacağını Sorduk; Söylediği Şey!
XRP Fiyatının Ne Olacağını Sorduk; Söylediği Şey!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google Bard’a 2023 Sonunda XRP Fiyatının Ne Olacağını Sorduk; İşte Söylediği Şey

Google Bard'a 2023 sonunda XRP fiyatının ne olacağını sorduk; İşte söylediği şey
Google Bard’a 2023 Sonunda XRP Fiyatının Ne Olacağını Sorduk; İşte Söylediği Şey

Üretken yapay zeka ( AI ) sistemlerinin popülaritesi, ChatGPT’nin ortaya çıkışından bu yana istikrarlı bir şekilde artıyor.

Bu alana yapılan en yeni eklemeler arasında, halihazırda çeşitli kripto para birimlerinin fiyat hareketleri için tahminler oluşturmak için kullanılan Google’ın Bard’ı var . Bu arka plana karşı Finbold, özellikle 2023’ün sonuna kadar XRP’nin gelecekteki fiyat dinamiklerinin inceliklerini araştırmak için Bard’ın uzmanlığını aradı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bard’ın analizi, her iki olası sonucun token’ın değerlemesi üzerindeki derin etkilerini kabul ederek, Ripple – Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) davasının kapsamlı bir analizini kapsıyordu. Şunlara dikkat çekti:

“Ripple Labs aleyhindeki SEC davası, XRP fiyatı üzerinde büyük bir engel oluşturuyor. Dava, Ripple’ın lehine sonuçlanırsa, XRP’ye olan talepte önemli bir artışa yol açabilir.”

AI aracı ayrıca, 2023’ün sonunda XRP’nin fiyatını kesin olarak tahmin etmenin zor olduğunu da öngördü. Ancak mevcut piyasa koşullarına ve analist tahminlerine göre XRP’nin 0,58 dolara ulaşması olası.

Barn, özellikle SEC davasının sonuçlanması, bankalar ve finans kurumları tarafından artan kabul ve olumlu haberler dahil olmak üzere bir dizi faktörün XRP’nin 2023’teki fiyat artışına katkıda bulunabileceğini belirtti.

XRP Fiyat Tahminleri

Ayrıca Bard, saygın kurum ve platformlardan 2023 sonu için önemli fiyat tahminlerine ilişkin içgörüler de sağladı.

Bu tahminler arasında CoinPriceForecast , XRP için 0,58 dolar gibi bir fiyat öngörürken Wallet Investor, 0,55 dolar gibi biraz daha düşük bir değer öngördü. Öte yandan, Digital Coin Price 0,60$’lık bir hedef sunarken, Price Prediction’lar sırasıyla 0,70$’ı öneriyor.

XRP Fiyat Analizi

Mevcut raporlama zamanı itibariyle, XRP, gün içinde %4,99’luk kayda değer bir artışı ve önceki hafta boyunca %8,94’lük önemli bir artışı yansıtan 0,5023 $’lık bir değer sergiliyor. Bu olumlu ivme, XRP’nin toplam piyasa değerinin 26,1 milyar dolara ulaşmasına katkıda bulundu.

Fiyat seviyeleri açısından, XRP şu anda 0,4685 dolarlık bir destek seviyesine sahip ve bu, satın alma ilgisinin tarihsel olarak kripto para biriminin değeri için destekleyici bir temel sağladığı bir noktayı gösteriyor. Tersine, XRP’nin önceki örneklerde aşan zorluklarla karşılaştığı bir fiyat eşiğini gösteren 0,52071 $’lık bir direnç seviyesi var.

Ayrıca, XRP ağının son birkaç gün içinde tarihteki ikinci ve üçüncü en büyük adres etkinliği artışlarını yaşadığını da belirtmekte fayda var , bu da büyük bir yükseliş rallisinin XRP fiyatı için içgörü olabileceğini gösteriyor.

Son olarak, 28 Mayıs’ta, önde gelen bir hukuk uzmanı ve SEC ile Ripple arasında devam eden dava hakkında yorumcu olan John E. Deaton, yatırımcıların XRP’yi 0,48 $ gibi nispeten düşük bir fiyattan edinme fırsatını açıkça göz ardı etmelerine şaşırdığını ifade etti. dava çözüldükten sonra FOMO’nun devreye girmesini bekliyor .

XRP Fiyatının Ne Olacağını Sorduk; Söylediği Şey!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!