XRP, ADA ve AVAX İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor?

XRP, ADA ve AVAX İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor?
XRP, ADA ve AVAX İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP, ADA ve AVAX İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor?

Kripto para birimlerinin devam eden yükselişi, altcoinlerin yeni zirveleri hedeflemesine neden oluyor. Kümülatif değer artıyor. TOTALCAP’in bir sonraki hedefi 2,1 trilyon dolar veya daha fazlası. Bir sonraki direnç seviyesi test edilirse altcoinlerde de çift haneli kazançlar görmemiz gerekecek. Peki XRP, ADA ve AVAX için sırada ne var?

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Ripple (XRP)

XRP 20 günlük EMA’ya (0,52 dolar) yakın. Zayıf talep nedeniyle yukarı doğru hareket etmeye başlamış gibi görünmüyor. Ek olarak, 0,50 dolar destek seviyesinden beklenen önemli toparlanma uzun süredir başlamadı.

RSI nötr durumda ve 0,50 dolara dönerse XRP Coin fiyatı muhtemelen 0,46 dolara düşecek. Öte yandan, eğer ulaşılabilirse, daha önce de belirttiğimiz gibi 0,67 dolarlık hedef geçerli olmaya devam edecek.

Cardano (ADA)

Boğalar birkaç gün önce ADA Coin fiyatını alçalan kanal oluşumunun üzerine çıkarsa da başarılı olamadılar. Yükselen 20 günlük EMA (0,52 $) ve pozitif RSI, XRP’ye kıyasla ADA Coin için daha iyi bir görünüm sağlıyor. ADA Coin fiyatı 0,57 doların üzerinde kalabilirse (bu yazının yazıldığı sırada), 0,60 dolar ve 0,68 dolara doğru yeni bir trend başlatabilir.

Bunun yerine, eğer fiyat düşerse ve hareketli ortalamanın altına düşerse, yakın zamanda aktif olan alıcılar tuzağa düşecek. Bu, 0,46 dolarlık güçlü destekten geri çekilmeye yol açabilir.

Avalanche (AVAX)

Kripto para birimleri yükselişteyken birkaç saat önce Citi’nin Avalanche ağındaki testlerini öğrendik. Şebekenin RWA sektöründe daha fazla öne çıkması, hız ve düşük tarifeler gibi olumlu yönleriyle öne çıkması gerekiyor. Bunun gibi daha fazla haber duyarsak, alt ağların işletmelere sağladığı faydaları topluluğa anlatarak talep hızla artabilir.Avalanche 42 dolardan satışla karşı karşıya olmasına rağmen bu bölgeyi terk etmedi. Aslında iyi haber, kalıcı sınır fiyatlarının yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. AVAX direnci aşarsa 50 dolara kadar yükselebilir. Tersi senaryoda ise fiyatın 32 dolara düşme ihtimali hala mevcut.

 

XRP, ADA ve AVAX İçin Hangi Seviyeler Bekleniyor?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!