XRP 2023’te 5 Dolara Ulaşabilir mi?

XRP 2023'te 5 Dolara Ulaşabilir mi?
XRP 2023'te 5 Dolara Ulaşabilir mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Finans Uzmanları Cevaplıyor: XRP 2023’te 5 Dolara Ulaşabilir mi?

Finans uzmanları cevaplıyor: XRP 2023'te 5 dolara ulaşabilir mi?
Finans Uzmanları Cevaplıyor: XRP 2023’te 5 Dolara Ulaşabilir mi?

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) ile blockchain şirketi Ripple arasındaki Yargıç Analisa Torres’in kripto para borsalarında XRP token satışının menkul kıymet satışı teşkil etmediğine karar verdiği yasal açmazın olumlu sonuçlanmasının ardından , birkaç finans uzmanı kendi iki sentini verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Gerçekten de Finbold, çeşitli uzmanlık alanlarındaki profesyonellerden 2023 yılı boyunca XRP’nin olası fiyatı, özellikle de 5 dolara ulaşıp ulaşamayacağı hakkında girdi istedi ve yalnızca son olumlu kararı değil, aynı zamanda temel fiyat faktörlerini ve XRP ekosistemindeki diğer gelişmeleri de dikkate alarak değerli bilgiler sağladılar .

The Money Mongers’ın Kurucusu Sudhir Khatwani

Kripto endüstrisi düşünce kuruluşu The Money Mongers’ın kurucusu Sudhir Khatwani’ye göre XRP, yenilenen iyimserlik nedeniyle 2023’te 5 dolara ulaşabilir ancak aynı zamanda oynaklık faktörü nedeniyle “önemli bir fiyat düzeltmesine” tanık olabilir. Özellikle, açıkladığı gibi:

“Ripple için mahkeme zaferi, XRP çevresinde iyimserliği teşvik etti, ancak uzun vadeli gelişimi, öncelikle piyasanın bu kararı nasıl yorumlamaya devam edeceğine, genel kripto piyasası eğilimlerine, düzenleyici güncellemelere ve Ripple’ın ticari ilerlemesine bağlı olacak” diye ekledi.

Bununla birlikte Khatwani, 22 Temmuz’da Finbold’a söylediği gibi , herhangi bir şeye, özellikle “yüksek riskli kripto alanında” yatırım yapmadan önce ayrıntılı araştırma yapılmasını ve kişinin “risk iştahını” değerlendirmesini tavsiye ediyor .

Jake Hill, DebtHammer’ın CEO’su

ynı zamanda, tüketici borcu ve maaş günü kredileri ile mücadele eden 70 milyon Amerikalı için tavsiye, içerik, hesaplayıcılar, bilgi ve ücretli programlara erişim sunan bir platform olan DebtHammer’ın CEO’su Jake Hill, XRP’nin 5 dolara ulaşmasını uzun bir ihtimal olarak görüyor, ancak tamamen imkansız değil:

“Mahkeme salonunun bu kararı kesinlikle kripto para dünyası için bir kazanç, ancak XRP için 5 dolarlık fiyatlara otomatik bir bilet değil. Bu, kabaca %900’lük bir artışı temsil eder ki bu, herhangi bir varlık için yüksek bir sipariştir. Bununla birlikte, XRP, Ethereum’un ( ETH ) piyasa değerini aşan tek kripto para birimidir ve periyodik rallileriyle bilinir. Bu faktörler, doğru koşullarda XRP’yi kolayca 5 dolar ve ötesine taşıyabilir.”

Credit Summit Consolidation CEO’su Carter Seuthe

Bu arada, başka bir borç erteleme danışmanlık kuruluşu olan Credit Summit Consolidation’ın CEO’su Carter Seuthe, XRP’nin 2023’teki fiyatına ilişkin meslektaşının iyimserliğini paylaşmıyor, özellikle token şu anda 1 dolar seviyesinin altında düzeltme yapıyor.

Bunun yerine, böyle bir büyümenin önümüzdeki birkaç yıl içinde kademeli olarak gerçekleşme şansına sahip olacağına inanıyor. Seuthe’ye göre:

“XRP’nin yakın gelecekte herhangi bir noktada 5 dolara ulaşmasını beklemiyorum, hayır. Karardan bu yana zaten 1 doların altına düştüğünü düşünürsek, büyümenin önümüzdeki birkaç yıl içinde kademeli olarak gerçekleşmesini bekliyorum. XRP’de gördüğümüz gibi dalgalanmalar hızlı ve geçici bir şekilde olma eğilimindedir ve büyük bir büyümenin geleceğine dair bir işaret olmamalıdır.”

Ben Michael, Avukat, Michael & Associates

Son olarak, Michael & Associates’te bir avukat olan Ben Michael, Ripple davasındaki son mahkeme kararını “inanılmaz derecede tuhaf” olarak nitelendirdi, çünkü “XRP’nin kurumsal yatırımcılar için bir menkul kıymet gibi ele alınabileceğini, ancak bireysel yatırımcılar için değil” ifadesine göre bu, daha fazla soru ve yanıta yol açıyor .

Ayrıca, XRP’nin 2023’te 5 dolara ulaşma şansı konusunda da kötümser:

“Uzun vadede, bu alanda gerçekten ihtiyacımız olan şey net bir düzenleme ve biz onu elde edene kadar kripto pazarında çok fazla belirsizlik olacak. XRP’nin fiyatına gelince, bu yıl başka bir yasal ayakkabı düşürmeden XRP’nin 5 dolara ulaştığını görmüyorum.”

XRP Fiyat Analizi

Basın zamanında XRP, son 24 saatte %3 ve önceki yedi gün boyunca %4,04 düştüğünü gösteren 0,72 $ fiyatından el değiştiriyordu. Ancak, 24 Temmuz’da alınan verilere göre, aylık grafiğindeki %46,15’lik kazancını elinde tutuyor.

XRP 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
XRP 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aslında, XRP şu anda düşüş trendinin yavaşlayabileceği 0,69596 Dolar’da en güçlü destek seviyesine sahipken, en önemli direnci 0,780778 Dolar’da duruyor ve token’ın mevcut koşullar altında durması muhtemel.

 

 

XRP 2023’te 5 Dolara Ulaşabilir mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!