XLM 0,20 Dolara Ulaşabilir mi?

XLM 0,20 Dolara Ulaşabilir mi?
XLM 0,20 Dolara Ulaşabilir mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XLM Bir Günde %50 Yükseldikten Sonra 0,20 Dolara Ulaşabilir mi?

Ay için yıldız mı? XLM bir günde %50 yükseldikten sonra 0,20 dolara ulaşabilir mi?
XLM Bir Günde %50 Yükseldikten Sonra 0,20 Dolara Ulaşabilir mi?

Stellar ( XLM ), Yargıcın XRP’nin menkul kıymet olmadığına ve halka satıldığında herhangi bir menkul kıymetler yasasını ihlal etmediğine karar verdiği SEC – Ripple davasında Ripple’ın zaferini takiben önemli kazanımlar elde etti. Bu karar, XRP fiyatında bir artışa neden oldu ve ardından diğer birçok kripto para biriminde ralliye yol açtı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Verimli sınır ötesi transferleriyle tanınan bir protokol olan Stellar’ın yerel token’ı XLM, SEC – Ripple davasının sonucunun ardından XRP’den sonra ikinci sırada yer alan olağanüstü bir ralli sergiledi.

XLM 14 ayın en yüksek seviyesine yükseldi ve 13 Temmuz Perşembe günü gün içi ticaretinde %100’ün üzerinde toplanarak daha da yükseldi. Fiyattaki bu artış aynı zamanda yatırımcı faaliyetlerinde önemli bir yükselişi tetikledi ve XLM pazarında olağanüstü yüksek seviyelerde katılıma yol açtı.

Stellar şu anda son 24 saatte %51,91’lik etkileyici bir artışı yansıtan 0,1468 dolardan işlem görüyor. Bu önemli fiyat artışı, 3.99 milyar dolarlık toplam piyasa değerine katkıda bulunmuştur. Özellikle, sadece bir gün içinde XLM, piyasa değerine yaklaşık 1,3 milyar dolar ekledi.

XLM 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
XLM 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Stellar Grafiği Analizi

XLM şu anda 0,1253 $’lık bir destek seviyesi ve 0,15168 $’lık bir direnç seviyesi ile karşılaşıyor. Kripto para birimi son zamanlarda daha yüksek seviyeleri test etti ve 0,18 $’a kadar yükseldi, şimdi gözlerini 0,2 $ fiyat seviyesine dikmiş birçok tüccarın ilgisini çekti.

Piyasa duyarlılığındaki son olumlu artış göz önüne alındığında, XRP 1 dolar seviyesini zorlamaya devam ederse ve Bitcoin daha geniş piyasa duyarlılığı üzerindeki etkisini sürdürürse, XLM’nin yakın gelecekte 0,2 dolara ulaşma olasılığı göz ardı edilemez. Geçen yıl boyunca, XLM’nin fiyatı %42’lik kayda değer bir artış yaşadı. Bu büyüme, Stellar Lumens’i bir yıllık getiri açısından ilk 100 kripto para biriminin %80’ini geride bırakarak daha iyi performans gösteren biri olarak konumlandırdı.

Ayrıca, Stellar Lumens’in mevcut ticaret pozisyonu, olumlu piyasa duyarlılığına işaret ediyor. Teknik analistler tarafından bir yükseliş göstergesi olarak kabul edilen 200 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor . Ek olarak, son 30 gün içinde XLM’de 16 yeşil gün yaşandı ve bu, olumlu fiyat hareketlerinin çoğunluğunu (%53) gösteriyor.

XLM 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalama. Kaynak: CoinCodex
XLM 50 günlük ve 200 günlük hareketli ortalama. Kaynak: CoinCodex

Ayrıca Stellar Lumens, piyasa değerine bağlı olarak yüksek likidite sergilemektedir. Bu, XLM’yi çevreleyen, artan piyasa verimliliğine ve token alım veya satım kolaylığına katkıda bulunabilecek önemli bir ticaret hacmi ve piyasa faaliyeti olduğunu göstermektedir.

FedNow Ödeme Sistemi

Stellar’ın kayda değer büyümesi kısmen, FedNow Ödeme Sisteminin blok zinciri bileşeni için potansiyel bir kolaylaştırıcı olarak yakın zamanda tanınmasına bağlanabilir. Federal Rezerv tarafından geliştirilen bir anında ödeme hizmeti olan FedNow, geleneksel bankacılığı merkezi olmayan finans ( DeFi ) ile entegre etmeyi amaçlıyor.

Stellar Lumens gerçekten de bu hizmet için blok zinciri kolaylaştırıcısı olarak seçilirse, XLM’nin fiyatının daha da artması bekleniyor. FedNow ile bu potansiyel entegrasyon, Stellar Lumens’in daha fazla benimsenmesi ve kullanılması için bir fırsat sunarak piyasa performansını olumlu yönde etkileyebilir.

 

XLM 0,20 Dolara Ulaşabilir mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!