XAI Fiyatı Neden Yükseliyor?

XAI Fiyatı Neden Yükseliyor?
XAI Fiyatı Neden Yükseliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XAI Fiyatı Neden Yükseliyor?

Oyun odaklı Arbitrum tabanlı “katman 3″ ağı Xai blockchain’in yerel tokenı olan XAI coinin fiyatında bir artış görüldü. Bu yazının yazıldığı sırada XAI’nin fiyatı %24,69 artışla 1,12 dolardan gerçekleşti ve bu da ona 311 milyon dolarlık bir piyasa değeri kazandırdı. Daha önce XAI’nin fiyat artış oranı %40’a ulaşmıştı

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

XAI Coin Neden Yükseliyor?

Ethereum’u ölçeklendirmeye yönelik bir çözüm olarak sunulan Arbitrum’un Xai’si, oyun ağı olarak yeni bir kilometre taşı oluşturmayı hedefliyor. Bu bağlamda şirket, geçtiğimiz hafta ilk kullanıcılarına yönelik bir airdrop başlatmıştı.

Bu kapsamda şirket, ilk kullanıcılarına ve destekçilerine büyük miktarda 125 milyon XAI tokeni gönderdi. Bu adımın amacı toplumun erken dönemdeki ilgisine yanıt vermekti.

XAI tokenı geçen hafta güçlü bir çıkış yaptı. Bu giriş, 0,77 dolarlık başlangıç ​​fiyatıyla yatırımcıların dikkatini çekti. Vahşi fiyat hareketlerine rağmen altcoin güçlü konumunu koruyamadı ve bir noktada 0,45 dolara düştü.

İlk düşüşe rağmen hisse senedi, Pazar günü erken saatlerde 0,60$ civarından yükselen fiyatlar ile zeminini korudu. Mevcut fiyat durumu dikkate alındığında token fiyatı sadece bir buçuk günde yaklaşık %87 oranında önemli bir artış kaydetti.

Üstelik Binance’in XAI tokeninin imdadına yetişip listeleme haberini duyurmasının ardından fiyat artışında daha güçlü bir hareket gördük.

Xai Network NFT Koleksiyoncularını Ödüllendirdi

XAI ekibi ağ desteğini geliştirmek için önemli gelişmeler kaydetti ve stratejik adımlar attı. Geçen hafta Xai ekibi tarafından gerçekleştirilen bir airdrop, ilk Xai NFT koleksiyonlarının sahiplerini memnun etti.

Airdropların genel değeri de önemli ölçüde değişti. Geçen haftaki token lansmanından kısa bir süre sonra, orijinal tahmin olan 70 milyon dolardan 140 milyon dolara inanılmaz bir artış gördük, bu da önemli yatırımcı büyümesini yansıtıyor.

Tartışılan faktörler göz önüne alındığında XAI’nin 1.070 ila 1.466 dolar arasında dalgalanmasını bekliyoruz. Bu tahminin en yüksek noktasına ulaşılırsa, neredeyse %35’lik önemli bir yükseliş alanı var ve bu da XAI’yi 1.466 dolara çıkaracak.

Bu tür airdroplar, beklenen boğa piyasası öncesinde yatırımcıları memnun etse de fiyatların ne kadar yükseleceği merak konusu olmaya devam ediyor.

XAI Fiyatı Neden Yükseliyor?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!