Worldcoin (WLD) piyasayı Salladı! Yüzde 85 artış!

Worldcoin (WLD) piyasayı Salladı! Yüzde 85 artış!
Worldcoin (WLD) piyasayı Salladı! Yüzde 85 artış!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Worldcoin (WLD) piyasayı Salladı! Yüzde 85 artış!

OpenAI’nin yeni video oluşturma aracı Sora’yı başarıyla tanıtan Worldcoin (WLD) gündeme damgasını vurdu.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Sam Altman’ın CEO’luğunu üstlendiği yapay zeka platformu OpenAI, şu sıralar büyük ilgi görüyor. Sadece kripto para sektörünü değil hemen hemen her sektörü kasıp kavuran yapay zeka sektörü, OpenAI’den gelen son gelişmeyle yeni bir boyut kazandı. Şirket, piyasayı sarsan Sora video oluşturma aracını tanıttı. Bu gelişmelerin ardından yükselişe geçen kripto para Worldcoin (WLD) dikkat çekti.

OpenAI’nın Duyurusuyla Rüzgar Estirdi!

Son 10 gündür hızla büyüyen WLD, OpenAI’nin Sora’yı duyurmasıyla gaza bastı. Bu popüler kripto para çok kısa bir süre içinde toplam %85,10 artış göstererek yaklaşmakta olan boğa sezonunun sinyalini verdi. Mevcut durum dikkate alındığında 4.285 dolardan el değiştiren WLD, 4.335 doları geride bırakıp yeni bir ATH elde etmesi durumunda 4.794 doları hedefleyebilir. Bu süreçte OpenAI tarafında yaşanan gelişmelerin fiyatlandırma yapısı üzerinde net bir etkisi olabilir.

OpenAI’nin yeni hamleler yapamaması, piyasa fiyatlarının düşmesi veya WLD yatırımcılarının farklı altcoin’lere geçmesi gibi faktörler doğal olarak düşüşe yol açacaktır. Böyle bir senaryoda gevşeme sırasıyla 3.358 – 2.885 – 2.608 – 2.25 ve 1.697 dolar seviyesinde gerçekleşebilir. Özellikle 2,34 ila 2,25 ABD Doları civarında bir kayıp, satıcının konumunu güçlendirecektir.

Ekran Resmi 2024 02 16 09.47.59

Worldcoin (WLD) piyasayı Salladı! Yüzde 85 artış!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!