Van Eck CEO’su: “Bitcoin’in En Yüksek Seviyelerine Ulaşmasını Bekliyorum”

Van Eck CEO'su: ``Bitcoin'in En Yüksek Seviyelerine Ulaşmasını Bekliyorum''
Van Eck CEO'su: ``Bitcoin'in En Yüksek Seviyelerine Ulaşmasını Bekliyorum''
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van Eck CEO’su: “Bitcoin’in Önümüzdeki 12 Ayda Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine Ulaşmasını Bekliyorum”

Spot Bitcoin ETF’ye başvuran 13 şirketten biri olan varlık yönetimi şirketi VanEck’in CEO’su Jan Van Eck, kripto piyasasına ilişkin bazı önemli açıklamalarda bulundu.

Önde gelen varlık yönetimi şirketlerinden VanEck’in CEO’su Jan Van Eck, katıldığı bir televizyon programında Bitcoin’in geleceğine ilişkin değerlendirmelerini dile getirdi. VanEck, Amerika Birleşik Devletleri’nde spot Bitcoin borsa yatırım fonu oluşturmak için başvuran 13 şirketten biri. Jan Van Eck, Bitcoin’in mevcut durumunu ve gelecekteki potansiyelini değerlendiriyor ve kripto para biriminin yakın gelecekte rekor seviyelere ulaşacağını öngörüyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Bitcoin ve Altın Performansı

Van Eck, Bitcoin ile altının performansını karşılaştırdı ve her iki varlığın da benzer bir yol izlediğini buldu. 2021 yılında zirveye çıkan bu iki değerin 2024 yılına doğru toparlanma ihtimalinin olduğunu vurguladı. Özellikle Bitcoin’in altına kıyasla daha hızlı bir iyileşme sürecine sahip olduğunu açıkladı.

Van Eck ayrıca Bitcoin ve altının ardındaki makroekonomik faktörlerin çok güçlü olduğunu açıkladı. Van Eck, faiz oranlarındaki değişikliklerin bu varlıkların performansını doğrudan etkilediğini, düşük faiz oranlarının Bitcoin ve altın gibi değerli varlıkları daha çekici hale getirdiğini açıkladı.

”Bitcoin Güçlü bir Ağ

Van Eck, Bitcoin’in 50 milyon kullanıcıya sahip olduğunu ve bu nedenle güçlü ağ etkilerine sahip olduğunu söyledi. 76,4 milyar dolarlık varlığı yöneten CEO, Bitcoin’in kesinlikle bir balon olmadığını, her piyasa döngüsünde kendini aşan bir varlığın da balon olamayacağını açıkladı.

”Ve önümüzdeki 12 ay Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak.”

Jan van Eck, CNBC ile yaptığı röportajda, “İnternette Bitcoin’i geride bırakan başka bir değer deposunu hayal edebileceğimi sanmıyorum” dedi. CEO, Bitcoin’in sadece bir yatırım aracı olmadığını, aynı zamanda gözümüzün önünde önemli ölçüde büyüyen bir varlık olduğunu açıkladı.

 

Van Eck CEO’su: “Bitcoin’in En Yüksek Seviyelerine Ulaşmasını Bekliyorum”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!