Uzmanlar 2023 Sonu SHIBA Fiyatını Belirledi

Uzmanlar 2023 Sonu SHIBA Fiyatını Belirledi
Uzmanlar 2023 Sonu SHIBA Fiyatını Belirledi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Finans Uzmanları 2023 Sonu SHIB Fiyatını Belirledi

Uzmanlar 2023 Sonu SHIBA Fiyatını Belirledi
Finans Uzmanları 2023 Sonu SHIB Fiyatını Belirledi

Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı , özellikle son haftalarda Pepe’nin ( PEPE ) önemli yükselişiyle örneklenen, meme paralarına olan ilginin son zamanlarda yeniden canlanması ışığında, yoğun bir inceleme konusu haline geldi .

Kripto pazarında kritik bir kavşakta dururken , yatırımcılar yılın neredeyse yarısındayken, SHIB’nin yıl sonu fiyat hedefi hakkında değerli görüşlerini sağlamak için çok çeşitli uzmanlara başvuruldu. temel faktörler değil, aynı zamanda ağındaki gelişmeler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Frank Corva, Finder’da Dijital Varlıklar İçin Kıdemli Analist

Finder’da kıdemli bir dijital varlık analisti olan Frank Corva’ya göre, Amerika Birleşik Devletleri’nde Mayıs ve Ekim 2021 arasında belirgin bir senaryo vardı. Bu dönemde birçok kişi hala teşvik çeki alıyordu ve enflasyonun tüketim malları fiyatları üzerindeki etkisi henüz önemli ölçüde hissedilmemişti.

Sonuç olarak, insanlar daha fazla harcanabilir gelire sahipti ve bu da onların SHIB gibi spekülatif mem paraları ticareti yapmalarını sağladı.

Ancak Corva, ABD’deki ve dünya çapındaki mevcut durumun zıt bir manzaraya işaret eden önemli değişikliklere uğradığını kabul ediyor.

“SHIB’in iyi performans gösterme veya bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesini belirleme olasılığı düşük. SHIB, Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken, kripto piyasası ikinci zirvesine doğru ilerliyordu. Şu anda en yüksek seviyesinin yaklaşık %90 altında işlem görüyor.”

Project Management Revolution CEO’su Nick Stekovic

Project Management Revolution’ın CEO’su ve kurucusu Nick Stekovic, SHIB’nin 2023’te büyüme için uygun bir konumda olduğunu iddia ediyor. Stekovic, tokenin başlangıcından bu yana olağanüstü başarısını ve devam eden popülerliğini vurguluyor. Ayrıca, SHIB’in kendine özgü mutabakat mekanizması, hızla ölçeklenebilme özelliğine sahip, güvenli ve güvenilir bir blockchain protokolü arayan yatırımcılar için cazip bir fırsat sunuyor.

Özellikle şunları vurguladı:

“Benzersiz mutabakat mekanizması, hızlı bir şekilde ölçeklenebilen güvenli ve güvenilir bir blockchain protokolü için yatırımcılar için çekici bir seçenek.”

Stekoviç, bazı uzmanların, SHIB’in “düşük işlem ücretleri ve hızlı işlem süreleri nedeniyle” bu yıl cari yılda ilk 10 kripto para birimi arasında yer alma konusunda önemli bir potansiyele sahip olduğuna inandığını kabul ediyor.

CEO ayrıca Shibarium’u çevreleyen devam eden ağ geliştirmelerine de işaret etti. sHIB ekibi, Katman 2 (L2) çözümünün ağda gerçekleştirilen her işlem için belirteçlerin “yakılmasını” içereceğini onayladı. Bu, bir kullanıcı Shibarium’da bir işlem başlattığında, SHIB belirteçlerinin dolaşımdan kalıcı olarak kaldırılma olasılığının olduğu anlamına gelir.

“SHIB ayrıca, 2023’te tokenin yeni zirvelere ulaşmasına yardımcı olabilecek büyük şirketler ve kurumlarla bir dizi ortaklık geliştiriyor. SHIB’in arkasındaki ekip, kullanıcıları için mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini yaratmaya kendini adamıştır ve bu, daha fazla benimsemeye yol açabilir. ve bu yıl büyüme.”

Shiba Inu Fiyat Analizi

En son güncelleme itibariyle, SHIB’nin mevcut fiyatı, gün içinde %0,87’lik hafif bir düşüş ve geçen haftaya göre %1,90’lık bir düşüş göstererek 0,00000872 $ seviyesinde bulunuyor. Piyasa değeri açısından, SHIB’in değeri yaklaşık 5,1 milyar dolar.

SHIB 1 haftalık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
SHIB 1 haftalık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SHIB için 0,00000817 $’lık destek seviyesi, potansiyel olarak kripto para birimi için destekleyici bir taban görevi gören, yatırımcıların alım ilgisini sergileyen tarihsel olarak önemli bir fiyat seviyesini gösteriyor .

Tersine, 0.00000934 $’lık direnç seviyesi, satış baskısının tarihsel olarak yoğunlaştığı bir fiyat seviyesini temsil ediyor. Satıcılar bu seviyede varlıklarını satmaya veya kar almaya daha meyilli olabileceğinden, yukarı yönlü fiyat hareketini engelleyebilecek bir engel görevi görür. Bu direncin üstesinden gelmek, köpek meme jetonu için güçlü bir satın alma baskısı veya fiyatı daha yükseğe çıkarmak için önemli bir katalizör gerektirecektir.

Son olarak, 2025 yılına kadar uzmanlar, SHIB’nin değerinde önemli bir artış yaşama olasılığının yüksek olduğunu öne sürüyor. Gerçekten de, SHIB’in bundan bir buçuk yıldan biraz fazla bir süre sonra 0,00004930 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyorlar .

Uzmanlar 2023 Sonu SHIBA Fiyatını Belirledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!