Ünlü Yatırımcıdan Bitcoin (BTC) İçin Cesur Tahmin!

Ünlü Yatırımcıdan Bitcoin (BTC) İçin Cesur Tahmin!
Ünlü Yatırımcıdan Bitcoin (BTC) İçin Cesur Tahmin!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü Yatırımcıdan Bitcoin (BTC) İçin Cesur Tahmin!

Ünlü yatırımcı Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) yarılanma sonrasında 170.000 dolara ulaşacağını söyledi.

Bitcoin maksimalisti olmaya devam eden SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, sektörün geleceği hakkında cesur bir tahminde bulundu. Scaramucci, kripto yatırımcılarının beklediği Bitcoin halving sonrasında BTC fiyatının ulaşacağı seviyeye değindi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Scaramucci’ye göre, Bitcoin yarılanmasının ardından kripto piyasasında bir miktar bahar havası görülecek ve BTC fiyatları altı haneli rakamlara ulaşacak. Bu durum altcoinler için de yükseliş senaryosunu ortaya çıkaracak.

Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) Boğa Koşusu Yaşayacağını Söylüyor

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) ve kripto pazarında yaklaşan boğa koşusuna dikkat çekti.

Scaramucci, BTC’nin Nisan ayında yapılması planlanan yarılanma sonrasında ralli beklediğini söyledi. Ünlü yatırımcı, BTC’nin 170.000 dolara ulaşacağını öngördü.

Bitcoin yarılanması blok yüksekliğine göre gerçekleşecek ve Nisan 2024’te tamamlanması bekleniyor. Her 210.000 blokta bir gerçekleşen yarılanmalar, BTC boğa piyasasının başlangıcı olarak yorumlanıyor.

Tanınmış yatırımcı Scaramucci ayrıca halving sonrasında Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağına ve altı haneli fiyatlara ulaşacağına inanıyor. Geçtiğimiz hafta Scott Melker’in podcast’ine katılan Scaramucci, bazı tarihi verileri paylaştı. Scaramucci, “Diyelim ki Nisan ayında fiyat 50.000 dolar, o zaman 200.000 dolar olacak” dedi. Diyelim ki şu anki fiyat 60.000$. Yarılanmadan sonra bu rakam 240.000 dolar olacak. BTC’nin dört katına çıkabileceğini iddia etti.

Scaramucci, önceki yarılanmalarda da benzer sonuçların gözlemlendiğini ve BTC’nin her yarılanmadan sonra arttığını iddia etti. Bu verilerden yola çıkan Scaramucci, cesur tahminleriyle kripto yatırımcılarının dikkatini çekti.

 

Ünlü Yatırımcıdan Bitcoin (BTC) İçin Cesur Tahmin!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!