Ufukta 50 Doların Altında Bir Solana Mı Var?

Ufukta 50 Doların Altında Bir Solana Mı Var?
Ufukta 50 Doların Altında Bir Solana Mı Var?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ufukta 50 Doların Altında Bir Solana Mı Var?

Ufukta 50 doların altında bir Solana mı var?
Ufukta 50 Doların Altında Bir Solana Mı Var?

Solana ( SOL ) , 2023 yılı boyunca, özellikle de Ekim ayı sonunda başlayan yükseliş sırasında ilgi odağı olan kripto para birimleri arasında yer aldı . Genel performansı, 1 Ocak’tan bu yana fiyatına 50 dolardan fazla ve piyasa değerine 22 milyar dolardan fazla değer kattığı için etkileyici olarak tanımlanabilir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Etkileyici performansı SOL’u ilgi odağı haline getirdi; çeşitli analistler SOL’un şu anda her zamankinden daha güçlü olduğunu değerlendirdi ve hatta gelecek yıl Ethereum’u ( ETH ) gölgede bırakabileceğini tahmin edecek kadar ileri gitti .

Güçlü bir performans sunarken Solana’nın gidişatı – kripto pazarında sıklıkla olduğu gibi – tamamen istikrarlı olmadı ve Tom DeMark adlı bir piyasa analisti tarafından oluşturulan bir teknik analiz ( TA ) aracı olan TD Sequential, bunun olabileceğinin sinyalini verdi. yakın bir fiyat düzeltmesiyle karşı karşıya.

SOL 48 Doların Altına Geri Dönecek Mi?

Tanınmış bir kripto para birimi analisti olan Ali Martinez, 5 Aralık’ta X’e giderek fiyat yönündeki olası değişiklikleri işaret etmek için tasarlanmış bir araç olan TD Sequential’ın, Solana’nın yakında önemli bir fiyat düşüşü yaşayabileceği konusunda uyardığını söyledi .

Tweete göre, kar alımındaki artış SOL’u 47,6 dolara kadar geri getirebilir. Ancak Martinez, SOL’un 68,4 doların üzerine çıkmayı başarması durumunda mevcut düşüş görünümünden kurtulacağını ve 108 dolarlık fiyatı hedeflemeye başlayacağını da belirtti.

SOL Fiyat Analizi

SOL’un yükselişi Ekim ortasından bu yana etkileyici olsa da son 24 saatte bazı düşüş işaretleri görülüyor. 4 Aralık ile yayınlandığı 5 Aralık arasında Solana %2,06 düşüşle 60,27 dolara geriledi. Bu kısa vadeli eğilime rağmen SOL son 7 günde %7,72 artış gösterdi ve daha da etkileyici bir artışla %44,38’e ulaştı. 

SOL 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold
SOL 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold

Kesinlikle dikkate değer olsa da, SOL’un performansı büyük ölçüde Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum gibi devler de dahil olmak üzere diğer birçok kripto para biriminde gözlemlenebilen daha geniş yükseliş eğilimiyle uyumludur . Solana’nın piyasa değeri de bu yıl önemli ölçüde artarak Yeni Yıl’daki 3,6 milyar dolardan 5 Aralık’ta 26,1 milyar dolara çıktı.

Ufukta 50 Doların Altında Bir Solana Mı Var?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!