TRON (TRX) İçin Boğa Mı?

TRON (TRX) İçin Boğa Mı?
TRON (TRX) İçin Boğa Mı?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boğa mı? TRON, Fiyat ve Sosyal Aktivitede Diğer Tüm Kripto Para Birimlerini Gölgede Bırakıyor

Boğa mı? TRON, fiyat ve sosyal aktivitede diğer tüm kripto para birimlerini gölgede bırakıyor
Boğa mı? TRON, Fiyat ve Sosyal Aktivitede Diğer Tüm Kripto Para Birimlerini Gölgede Bırakıyor

Amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı Bitcoin ( BTC ) de dahil olmak üzere kripto para birimi sektörünün çoğunluğu kırmızı denizde yüzerken, TRON ( TRX ) fiyatı da dahil olmak üzere birçok alanda yükseliş sonuçları kaydediyor . sosyal ve piyasa faaliyeti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Tesadüf eseri, TRX , kripto sosyal zeka analitiği platformu LunarCrush tarafından Mayıs ayında paylaşıldığı üzere, bir dijital varlığın sosyal ve piyasa faaliyetini kripto piyasasının geri kalanına karşı birleştiren en iyi 5.242 kripto para birimi listesi olan AltRank’te lider konumuna ulaştı. 22.

TRON'un 1 günlük AltRank analizi. Kaynak: LunarCrush
TRON’un 1 günlük AltRank analizi. Kaynak: LunarCrush

Spesifik olarak, 24 saatlik sosyal hacim açısından TRX, %13,3 artış kaydederek 18. sırada yer alırken, sosyal etkileşimi son güne göre %17,1 büyüyerek dijital varlığı bu göstergeye göre 12. sıraya yerleştirdi . Aynı zamanda TRX, Bitcoin’e göre işlem hacmi açısından dokuzuncu, fiyat performansı açısından ise 216. sırada yer alıyor .

TRON Fiyat Analizi

Bunun da ötesinde, TRX son 24 saatte %7,06’lık bir fiyat artışı kaydetti ve şu anda 0,08 dolardan el değiştiriyor. Finbold tarafından 22 Mayıs’ta alınan en son bilgilere göre.

TRON 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
TRON 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Sadece bu da değil, TRX’in kripto ve finans izleme platformu TradingView’deki 1 günlük göstergelerdeki hissiyatı, 2’de “satın alma” bölgesinde duran osilatörlerin ve hareketli ortalamaların ( MA ) özetlendiği gibi, 16’da “güçlü bir satın alma”ya işaret ediyor. 14’te ‘güçlü bir satın alma’ya işaret ediyor.

TRON 1 günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView
TRON 1 günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView

Öte yandan, Bitcoin aynı zamanda gün içinde %0,09, hafta boyunca %1,96 ve aylık tablosunda %1,74 düşüş yaşadı ve şu anda 26.827 dolardan el değiştiriyor, bu da daha fazla sıkıntının olabileceğini gösteriyor . kritik 27.600 dolarlık direnç seviyesinin altında reddetmeye devam ederse ufukta .

 

TRON (TRX) İçin Boğa Mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!