TRB Yeniden Yükselişe Geçti!

TRB Yeniden Yükselişe Geçti!
TRB Yeniden Yükselişe Geçti!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TRB Yeniden Yükselişe Geçti!

Kripto piyasasının sürpriz isimlerinden TRB, geçtiğimiz hafta yüzde 50’den fazla yükseliş yaşadı.

Kripto para piyasası yılın son birkaç gününde sakinliğini koruyor. Ana kripto para birimi BTC 42.600 dolardan işlem görürken altcoinler düştü. Solana ve Avalanche gibi kripto para projeleri, ilk çıkışlarından bu yana satış baskısı altında.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Bu hafta kripto para piyasası Noel’e yaklaşırken TRB’deki yükseliş dikkat çekti. TRB geçen hafta %50’nin üzerinde artış göstererek 250 doları test etti.

Balina Etkisiyle Başladı, Rüzgarıyla Tamamladı: TRB Efsaneleşiyor!

TRB, Eylül ayında boğa koşusuna 16 dolardan başladı. TRB, iki aydır artan ağ faaliyetinin de etkisiyle Kasım ayında 143 dolara yükseldi. Kripto piyasası TRB’nin eylül ayından kasım ayına kadar olan yükselişini anlayamadı. TRB, Binance gibi borsalarda işlem hacimlerine ulaşamayarak tozlu bir rafta kaldı ancak bir anda ilgi odağı olmayı başardı.

Balinalar, Eylül ayından Kasım ayına kadar TRB’deki artışa büyük katkı sağladı. Balinalar TRB kaynaklarının %30’undan fazlasını oluşturuyordu. Balinaların arzı kısıtlaması ve piyasa yapıcıların fiyatları artırmaya başlamasıyla TRB durdurulamaz bir yükseliş trendi yaşadı.

TRB, 9 Kasım’da 143 dolara ulaştıktan sonra balina satışıyla karşı karşıya kaldı. Balinalar yüklü TRB’lerini piyasaya satmaya başladı ve bu da fiyatların düşmesine neden oldu. Bunun sonucunda TRB 9 Kasım’dan 6 Aralık’a düştü. TRB 6 Aralık’ta 73 dolara düştü.

Tam da her şey bitmiş gibi görünürken TRB 7 Aralık’ta yeni bir boğa piyasasına başladı. TRB gün içinde 248 dolara yükselerek 7 Aralık’ta başlayan yükselişi sınırladı. TRB 3 haftada neredeyse %250 arttı.

TRB grafik analiz

TRB’nin yükselişi grafikleri inceleyenleri şaşırttı. Kötümser tahminlere rağmen TRB yeniden 250 dolar seviyesine ulaşabilir. Piyasa yapıcılar ve balinalar TRB’deki yükselişi etkileyebilir. Bu nedenle kripto para yatırımcılarının TRB’ye yaklaşırken dikkatli olmaları gerekiyor.

TRB reddederse 184 doları destek noktası olarak kullanabilir. Bu bölge başarısız olursa TRB 143 dolara düşebilir. 143 dolar trend desteği görevi görebilir, ancak bunu yapmazsa TRB’yi 120 dolara geri itebilir.

TRB Yeniden Yükselişe Geçti!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!