Terra Classic, %10’un Üzerinde Pump Yapıyor

Terra Classic, %10'un Üzerinde Pump Yapıyor
Terra Classic, %10'un Üzerinde Pump Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra Classic, %10’un Üzerinde Pump Yapıyor

Terra Classic, kripto piyasası çılgınlığının ortasında %10'un üzerinde roket yapıyor
Terra Classic, %10’un Üzerinde Pump Yapıyor

Çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin orijinal zinciri olan Terra Classic ( LUNC ), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun ( SEC ) önde gelen kripto borsaları Binance ve Sırasıyla Coinbase .

LUNC, daha geniş piyasa çöküşünün ortasında keskin bir fiyat düşüşüne tanık olduktan sonra, son 24 saatte %11’den fazla yükselen güçlü bir toparlanma sergiledi. Bu süre zarfında, kripto para birimi 0,00008556 $ ile 0,0001032 $ arasında dalgalı bir ticaret aralığı yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

7 Haziran Çarşamba günü bu yazıyı yazarken, Terra Classic’in fiyatı 0,00009782 dolardı ve 24 saatlik dönemde piyasa değerine yaklaşık 57 milyon dolar ekledi.

LUNC fiyatının teknik analizini (TA) yaptıktan sonra Finbold, satın alma ilgisinin güçlü olmasının beklendiği ve olası aşağı yönlü hareketlerin sınırlı olabileceği bir fiyat noktası olarak hareket eden 0,00009 $’lık bir destek seviyesi belirledi. Öte yandan, 0.00011 $ direnç bölgesini temsil ediyor ve satış baskısının artabileceği ve potansiyel olarak yukarı yönlü hareketleri sınırlayabileceği bir alanı gösteriyor.

LUNC 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
LUNC 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC Neden Yükseliyor?

Geçtiğimiz hafta Terra Classic, kazançlarının bir kısmı SEC’in neden olduğu piyasa histerisinden önce gelerek yaklaşık %16 yükseldi.

Daha spesifik olarak, kripto para birimi , 14 Haziran için onaylanan blok zincirindeki üçüncü önemli yükseltme olan v2.1.0 yükseltme teklifi raporlarından sonra önemli bir satın alma baskısı gördü .

Teklif, Terra Classic’i Terra 2.0 ve diğer Cosmos zincirleri gibi diğer blok zincirleriyle hizalamayı amaçlıyor ve bu da geliştiricilerin orijinal Terra zincirini uygun bir seçenek olarak kullanma yeteneğini yeniden kazanmalarına olanak tanıyacak.

Buna ek olarak yükseltme, ağın güvenilirliğini artırmayı amaçlayan güvenlik güncellemeleri ve çok zincirli yeteneği tanıtması ve Terra Classic olanaklarını genişletmesi amaçlanan WasmVM güncellemesi gibi sayısız yeni özellik getirecek şekilde ayarlanmıştır.

LUNC’nin son fiyat artışına katkıda bulunan diğer bir faktör, popüler bir Terra Classic ağ doğrulayıcısı olan Cristopher Harris tarafından #11549 olarak adlandırılan ayrı bir tekliftir .

Teklif, milyonlarca madeni parayı dolaşımdan kaldırabilecek zincir dışı LUNC yanmasını sağlamayı amaçlıyor. Teklif için oylama sürecinin, daha fazla topluluk üyesinin karara katılmasını sağlamak amacıyla önümüzdeki yedi gün içinde gerçekleşmesi planlanıyor.

 

Terra Classic, %10’un Üzerinde Pump Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!