Terra Classic ‘Satın Alma Fırsatı’ Sunuyor!

Terra Classic (LUNC) 2023 Sonu Fiyat Tahmini
Terra Classic (LUNC) 2023 Sonu Fiyat Tahmini
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yükseliş Sinyalleri Ortaya Çıktıkça Terra Classic ‘Satın Alma Fırsatı’ Sunuyor

Yükseliş sinyalleri ortaya çıktıkça Terra Classic 'satın alma fırsatı' sunuyor
Yükseliş Sinyalleri Ortaya Çıktıkça Terra Classic ‘Satın Alma Fırsatı’ Sunuyor

Terra Classic ( LUNC ), geçtiğimiz haftalarda umut verici ilerlemeler karşısında bile beklentilere meydan okuyan bir düşüş eğilimi ile karşılaştı. En son ağ yükseltmesi için endüstri devi Binance’in desteğini almasına rağmen , token’ın değeri istikrarlı bir şekilde düşüşe geçti ve bir ayda değerinin yaklaşık %10’unu kaybetti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Bununla birlikte, sıkıntılı kripto token için çok beklenen kader değişikliği ufukta olabilir.

Kripto piyasası analisti Javon Marks , 31 Temmuz’da LUNC’nin desteğinde düzenli bir yükseliş ayrışmasının doğrulandığını söyledi . Esasen, yükseliş sapması, olası bir trendin tersine dönmesinin bir işareti olarak hizmet eder ve piyasa boğaları daha fazla güç kazandıkça aşağı yönlü momentumun hız kaybettiğini gösterir.

“Düzenli bir Boğa Sapması yakın zamanda bir destek seviyesinde doğrulandı. Bu tür bir sapma, aşağı yönlü momentumun “yavaşladığını” ve yukarı yönlü bir trendin geleceğini işaret edebilir.”

– analist kaydetti.

Sonuç olarak, bu modelin LUNC yatırımcıları için bir “satın alma fırsatı” olarak değerlendirilebileceğini de sözlerine ekledi.

LUNC anahtar destek seviyesi. Kaynak: Javon Marks
LUNC anahtar destek seviyesi. Kaynak: Javon Marks

Analist, LUNC’nin %387’lik Potansiyel Bir Ralli İzlediğini Söylüyor

Javon Marks’ın düzenli bir yükseliş ayrışmasına ilişkin onayı, kripto uzmanının LUNC’nin “fiyat kırılmasının devam ettiğini” belirtmesinden ve %387’den fazla bir rallinin hala kartlarda olduğunu eklemesinden birkaç gün sonra geldi.

Analist, Terra Classic’in “momentumda büyük artışlar” gösterdiğini ve bunun da “belki de birçok kişinin kavrayabileceğinden daha hızlı” hızlı fiyat artışlarına yol açabileceğini söyledi.

Javon, LUNC’nin gücünün 0.000079$ civarında bir bölgede bulunan mevcut destek seviyesinden geliyor gibi göründüğünü belirtti.

LUNC Fiyat Analizi

Yayınlandığı sırada LUNC, son 24 saatte %1,8 düşüşle 0,00007964 dolardan el değiştiriyordu.

Kripto belirteci haftalık grafikte %4’ün üzerinde ve ayda yaklaşık %10 düştü ve bu süre zarfında piyasa değerinde yaklaşık 45 milyon dolar kaybetti.

Yılbaşından bugüne, güç durumdaki kripto para birimi , değerinin %45’inden fazlasını kaybetti.

Bu arada, TerraClassic topluluğu, Ozon Protokolüne bağlı 800 milyon USTC belirtecinin nasıl ele alınacağı konusunda bölünmüş durumda.

Önde gelen Vegas figürü de dahil olmak üzere bazı üyeler bu belirteçleri yakmayı önerirken, doğrulayıcılar da dahil olmak üzere diğerleri onları topluluk havuzuna iade etmeyi öneriyor.

Potansiyel bir yanma, şimdiye kadar önemli bir artış görmek için mücadele eden LUNC ve USTC fiyatlarına daha fazla destek sağlayabilir.

Terra Classic ‘Satın Alma Fırsatı’ Sunuyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!