Terra Classic (LUNC) 2023 Sonu Fiyat Tahmini

Terra Classic (LUNC) 2023 Sonu Fiyat Tahmini
Terra Classic (LUNC) 2023 Sonu Fiyat Tahmini
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AI, 2023’ün Sonu için Terra Classic (LUNC) Fiyatını Tahmin Ediyor

AI, 2023'ün Sonu için Terra Classic (LUNC) Fiyatını Tahmin Ediyor
AI, 2023’ün Sonu için Terra Classic (LUNC) Fiyatını Tahmin Ediyor

Çöken Tera ( LUNA ) ekosisteminin orijinal zinciri olan Terra Classic ( LUNC ) , ilk sıfıra düşme projeksiyonunun ardından hala değerlemesini sürdürmeye çalışıyor. Bununla birlikte, çeşitli topluluk girişimleriyle LUNC, önceki zirvelerini geri kazanmayı umuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Bu satırda Finbold , yapay zeka ( AI ) tahmin aracı CoinCodex’e dayalı olarak Terra Classic’in yıl sonu fiyat tahminini gözden geçirdi . Tahmine göre, 24 Şubat’ta alınan verilere göre Terra Classic’in 31 Aralık 2023’te 0,0000780 dolardan işlem görmesi muhtemel .

Fiyat projeksiyonu,  Terra Classic’in yayınlandığı tarihteki değerinden yaklaşık %53’lük kazançları temsil ediyor.

LUNC 2023 tahmini. Kaynak: CoinCodex
LUNC 2023 tahmini. Kaynak: CoinCodex

Çeşitli teknik analiz (TA) göstergelerini dikkate alan platform, Terra Classic’in uzun bir yükseliş geleceği yaşamaya hazır olduğunu gösteriyor . Örneğin platform, Terra Classic’in yaklaşık %493,81 artacağını ve 27 Şubat 2024’e kadar yani bir yıldan biraz fazla bir süre sonra 0,000992 dolardan işlem göreceğini gösteriyor.

LUNC Fiyat Analizi

Basın zamanında LUNC, günlük yaklaşık %2’lik kazançlarla 0,0001676 $’dan işlem görüyordu. Token, Terra Classic’in piyasa değerini 1,02 milyar dolara yükselten kısa vadeli satın alma baskısına maruz kaldı.

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Diğer yerlerde, teknik analize dayalı olarak, TradingView’deki bir günlük göstergelerde düşüş eğilimi hakimdir . Bir özet, 11’de ‘sat’ ile aynı hizada, hareketli ortalamalar 10’da ‘güçlü bir satış’a gidiyor. Osilatörler 9’da nötr kalıyor.


Terra Classic’in mem kripto para birimlerinin yörüngesini almasıyla birlikte , topluluğun Terra Classic’e daha fazla fayda sağlamak için fazla jeton yakmak gibi girişimlere giderek daha fazla odaklandığını belirtmekte fayda var.

Terra Classic Temelleri

Ayrıca, Terra Classic takipçileri, en son Terra Classic Upgrade v1.0.5’in olası bir ralliye ilham vermesini bekliyor. Özellikle, ağ yükseltmesi, Terra Classic’in Binance üzerinde yeniden yazılmasına izin verir .

Öte yandan, yakın zamanda Terra Classic geliştiricilerinin Binance’ten bir hibe yoluyla destek arıyor olabileceği ortaya çıktı. TerraCVita altındaki geliştiriciler, fikirle ilgili olarak topluluğun fikrini aradı.

Terra Classic topluluğunun olası herhangi bir mitingi geçersiz kılabilecek unsurlara karşı dikkatli olması gerekiyor. Örneğin, Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu’nun ( SEC ) kurucu Do Kwon’u resmi olarak görevlendirmesiyle, davanın sonucu token’ın gidişatını etkileyebilir. Tarihsel olarak Terra Classic’in değeri, firarda olan Kwon’un yakalanması ve yargılanmasıyla ilgili haberlere tepki olarak düştü.

Terra Classic (LUNC) 2023 Sonu Fiyat Tahmini

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!