metrica
Terra Classic (LUNC) 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi - Coin Rapor

Terra Classic (LUNC) 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi

Terra Classic (LUNC) 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi

Makine Öğrenimi Algoritması, 1 Mart 2023 için Terra Classic (LUNC) Fiyatını Belirliyor

LUNC, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
LUNC, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi

Platformun orijinal zinciri Terra Classic ( LUNC ) olan Terra ( LUNA ) ekosisteminin çöküşünden bu yana , direnç sergiledi ve geniş kripto sektörü beklentilerine karşı fiyat artışları kaydetti. Terra Classic’in  meme paralarının fiyat yörüngesini takip ediyor gibi görünmesiyle, topluluk onu canlı tutmaya çalışırken token’ın değeri bir ilgi konusu haline geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Bu bağlamda Finbold , makine öğrenimi algoritmalarından yararlanan kripto izleme platformu PricePredictions tarafından sunulan olası Terra Classic gelecekteki fiyat performansını inceledi . Platform, 22 Şubat’ta alınan verilere göre, Terra Classic’in  önümüzdeki günlerde 1 Mart 2023’te 0,000156 dolardan işlem görecek şekilde sürekli bir düzeltmeden geçeceğini öngörüyor .

30 günlük fiyat tahmini, varlığın yayınlanma anındaki değerinden yaklaşık %2,5’lik bir düşüşü temsil ediyor.

LUNC 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri
LUNC 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Fiyat tahmini , diğerlerinin yanı sıra hareketli ortalama (MA), göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB) gibi göstergelere dayanır .

LUNC Fiyat Analizi

Basın zamanında LUNC, günlük %4’ün üzerinde kayıpla 0,00016 $’dan işlem görüyordu.

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Diğer yerlerde, TradingView’den alınan Terra Classic bir günlük duygulara düşüş duyguları hakimdir . Teknik analiz özeti, 14’te ‘güçlü satış’ ile aynı çizgide yer alırken, hareketli ortalamalar da 12’de aynı hissiyatı ifade ediyor. Osilatör göstergesi, 8’de ‘sat’ı gösteriyor.

LUNC teknik analizi. Kaynak: TradingView
LUNC teknik analizi. Kaynak: TradingView

LUNC Temelleri

Terra’nın çöküşünün ardından topluluk girişimleri, Terra Classic’in  sıfıra düzeltme tehdidiyle karşı karşıya kaldıktan sonra fiyatını korumasına yardımcı oldu. Listenin başında, artan faydanın bir parçası olarak belirteç yakmayı içeren ağ geliştirme faaliyetleri artırıldı.

Özellikle, kripto borsası Binance’in Terra Classic işlem ücreti yakma katkılarını göndermeyi Mart 2023’e kadar ertelemeyi seçmesinin ardından yakma olayı bir darbe vurdu. Kararın Terra Classic’in fiyatını etkilediği görüldü .

Ancak Finbold tarafından 13 Şubat’ta bildirildiği üzere , Terra Classic Upgrade v1.0.5 yayına girdi ve Terra Classic’in Binance’te yanmaya devam etmesinin önünü açtı. Gerçekten de topluluk geliştirme girişimleri, Terra Classic fiyatını canlı tutmayı amaçlayan açığa satış kampanyalarının ilk yaklaşımını tamamladı .

Bu arada, Terra Classic yatırımcıları, kurucusu Do Kwon’un insan avı ve kovuşturulması çevresinde olup bitenleri izliyor olacak. Şu anda Sırbistan’da saklandığına inanılan Kwon, Terra’nın çöküşündeki rolü nedeniyle Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu ( SEC ) tarafından resmi olarak dava edildi. Önceki aylarda Kwon’un tutuklanmasıyla ilgili haberler token fiyatını olumsuz etkilemişti.

By Erdal Kahraman

Merhaba, 2000 İstanbul doğumluyum. Üniversitenin İnsan Kaynaklar bölümü mezunuyum. İş hayatımın yanı sıra Coinrapor.com'da Yönetici Editörlük yapmaktayım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler