Terra Classic Fiyat Tahmini!

Terra Classic (LUNC) 31 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
Terra Classic (LUNC) 31 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LUNC’un Bir Ayda %30 Artmasıyla Terra Classic Fiyat Tahmini

LUNC'un bir ayda %30 artmasıyla Terra Classic fiyat tahmini
LUNC’un Bir Ayda %30 Artmasıyla Terra Classic Fiyat Tahmini

Bu hafta , kripto para piyasasındaki birçok büyük varlık ve daha az beklenen bazı kripto para birimleri için olağanüstü bir yükseliş yaşadı ; bunlar arasında haftalık grafiğinde piyasa değerini yaklaşık %16 oranında ve 30’a yakın bir oranda artırmayı başaran Terra Classic ( LUNC ) yer alıyor. Sadece bir ay içinde %.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Gözden düşmüş Terra ( LUNA ) ekosisteminin yeniden markalanan yerel varlığı, ağustos ayı başlarında zincirinde kilitlenen toplam değerin (TVL) piyasaya sürülmesinden bu yana en düşük seviyelere düştüğü göz önüne alındığında, dikkate değer bir iyileşme kaydetti. ölüm.

Olumlu Etkiler

Staking değeri o günden bu yana önemli bir ilerleme kaydedemese de Terra Classic, fiyatını nispeten istikrarlı tutmayı başardı ve çevresindeki olumlu gelişmelerin ve daha geniş kripto pazarındaki iyimser havanın etkisiyle son dönemde kaydettiği ilerlemelerle yeşil bölgeye geri döndü. .

Spesifik olarak, bu olumlu gelişmeler arasında, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance’in , 1000LUNCUSDT kalıcı sözleşmesi de dahil olmak üzere birçok kalıcı kripto sözleşmesinin kaldıracını, marj katmanlarını ve sınırlı fonlama oranını ayarlayacağına dair yakın zamanda yaptığı duyuru yer alıyor.

Terra Classic Fiyat Analizi

Gerçekten de LUNC’un fiyatı yazının yazıldığı sırada 0,000072165 $ seviyesinde bulunuyordu; bu, son 24 saatte %1,47’lik bir artışı temsil ediyor; bu da önceki yedi gündeki %15,71’lik kazancı ve aylık grafikte %28,48’lik artışı temsil ediyor. 10 Kasım’daki bilgilere göre.

Terra Classic 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Terra Classic 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Buna ek olarak, finans ve kripto analiz platformu TradingView’deki 1 günlük teknik analiz ( TA ) göstergeleri, LUNC hakkında iyimser olup, 2’de bir “alış”ı işaret eden osilatörler ve hareketli ortalamalardan özetlendiği üzere 14’te bir “alış” önermektedir ( MA ) 12’de ‘güçlü alım’ bölgesinde.

LUNC 1 günlük teknik göstergeler. Kaynak: TradingView
LUNC 1 günlük teknik göstergeler. Kaynak: TradingView

Her şey göz önüne alındığında, Terra Classic son haftalarda önemli ilerlemeler kaydetti ve göstergeler, özellikle kıtlığı ve bununla birlikte fiyatı artırabilecek büyük bir LUNC yanması beklentisi göz önüne alındığında, daha fazla gücün gelebileceğini gösteriyor.

 

Terra Classic Fiyat Tahmini!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!