Terra Classic, Büyük Bir Fiyat Artışı İçin Hazırlanıyor!

Terra Classic (LUNC) 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
Terra Classic (LUNC) 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra Classic, Büyük Bir Fiyat Artışı İçin Hazırlanıyor!

Terra Classic, büyük bir fiyat artışı için hazırlanıyor: Önde gelen kripto uzmanından içgörüler
Terra Classic, Büyük Bir Fiyat Artışı İçin Hazırlanıyor!

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance’in Terra Classic’in ( LUNC ) ağının v2.0.1’e yükseltilmesine verdiği destekle ilgili son duyurusu , ağ çevresinde daha fazla heyecan ve fiyat potansiyeli ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Binance’in yükseltmeyi destekleme kararı, şüphesiz proje için olumlu bir gelişme ve bu, son fiyat hareketinin yanında. Kripto para birimi ticaret uzmanı Javon Marks, bunu LUNC tablosunda şekillenmekte olan önemli bir fiyat “çalışmasının” olası habercisi olarak yorumladı .

Marvis kısa bir süre önce Terra Classic’in gelecekteki beklentileri hakkında ilgi çekici bir fikir paylaştı. Analiste göre, dijital varlık potansiyel olarak 0,00139122 $ sınırını aşan önemli bir fiyat rallisinin eşiğinde olabilir.

“LUNC için EN BÜYÜK koşulardan biri hala yolda olabilir, çünkü fiyatlar KIRILMIŞ durumda ve trend 0,00139122 doların karşılanıp aşılacağını ima ediyor olabilir” dedi.

LUNC potansiyel fiyat çalışması. Kaynak: Javon Marks
LUNC potansiyel fiyat çalışması. Kaynak: Javon Marks

Böyle bir sonuç, mevcut değerin 15,3 katından fazla etkileyici bir artışla sonuçlanabilir.

Terra Classic’in Fiyat Potansiyelini Analiz Etme

LUNC yakın zamanda bir konsolidasyon dönemi yaşadı ve kripto para birimi 0,0000906 dolardan işlem görüyor. Kripto para geçtiğimiz gün %1,26 gibi mütevazi bir artış gösterirken, geçen hafta %0,92 gibi hafif bir düşüş gördü. 532 milyon dolarlık piyasa değeri ile.

LUNC 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
LUNC 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC yakın zamanda, LUNC için dikkate değer bir destek seviyesi olarak ortaya çıkan 0,00008 $ işaretindeki bir destek seviyesi ile ticaret aralığında kilit seviyeler oluşturdu. Bu seviye, kripto para biriminin artan satın alma baskısı yaşadığı ve daha fazla düşmesini önlediği bir fiyat noktasını gösterir. Bir destek seviyesinin oluşturulması, bu fiyat aralığında LUNC için önemli bir talep olduğuna işaret ederek yatırımcılara ve tüccarlara güvence sağlar.

Tersine, 0,0001 $ seviyesi LUNC için önemli bir direnç noktasını temsil ediyor. Bu direnç seviyesinin üstesinden gelmek, sürekli satın alma ivmesini ve LUNC’ye olan talebin artmasını gerektirecektir.

İlginç bir şekilde, Finbold’un geçen hafta bildirdiği gibi, Terra Classic fiyatı, LUNA 2.0 ile teknolojik eşdeğerliğe izin verecek olan LUNA 2.0 yükseltmesinden önce fırlamıştı . Terra Classic çekirdek geliştirici grubu ‘L1 Ortak Görev Gücü’, daha önce, işlevselliği geliştirmek ve Terra Classic ana ağ yükseltmesinin geçişini desteklemek amacıyla, isyancı-2 test ağını Cosmos SDK v0.45 ile sürüm 2.0.0’a yükseltmişti .

Terra Classic, Büyük Bir Fiyat Artışı İçin Hazırlanıyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!