Temmuz Ayında Satın Almak İçin 0,10 Doların Altındaki 3 Kripto Para Birimi

Temmuz Ayında Satın Almak İçin 0,10 Doların Altındaki 3 Kripto Para Birimi
Temmuz Ayında Satın Almak İçin 0,10 Doların Altındaki 3 Kripto Para Birimi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Temmuz Ayında Satın Almak İçin 0,10 Doların Altındaki 3 Kripto Para Birimi

Temmuz ayında satın almak için 0,10 doların altındaki 3 kripto para birimi
Temmuz Ayında Satın Almak İçin 0,10 Doların Altındaki 3 Kripto Para Birimi

Kripto para biriminin sürekli değişen ortamında , bazı varlıklar cesaret verici işaretler sergiliyor ve önümüzdeki haftalarda ileriye dönük yatırımlar olarak bunları incelemeye değer kılan blockchain gelişmeleri.

Finbold, kripto para piyasasını analiz etti ve Temmuz ayı için, bazıları şu anda dijital varlık başına 0,10 ABD Doları veya daha düşük bir değere sahip olan olası “satın alınacak” varlıkların bir listesini çıkardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Stellar (XLM)

Stellar ( XLM ), ana akımın dikkatinden kaçarak sessizce yeni zirvelere tırmanıyor. Sahte kripto uzmanı NebraskanGooner’a göre, Stellar’ın dikkat çekici yükselişi , tartışmalara hakim olan çalkantılı piyasa dalgalanmalarının ortasında fark edilmedi .

Şu anda Stellar, çeşitli grafiklerinde tutarlı bir yükseliş hareketi göstererek gün içinde %5,26 artışla 0,09981 $’dan el değiştiriyor.

Son 24 saat içinde, %5,61’lik önemli bir artış yaşadı. Etkileyici bir şekilde, son yedi gün boyunca %23,63’lük önemli bir ilerleme kaydetti ve bir önceki ayda %10,28’lik takdire şayan bir büyüme gösterdi.

XLM 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold
XLM 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold

Geçen hafta boyunca XLM, 2,6 milyar dolarlık piyasa değeriyle %19,68 arttı, XLM, 0,09525 dolarlık bir destek seviyesine ve 0,10879 dolarlık bir direnç seviyesine sahip.

Bu dikkate değer artış, Stellar’ın gelişen potansiyeline katkıda bulunan ve zeki yatırımcıların gözünde çekiciliğini artıran MoneyGram’ın entegrasyonu gibi bir dizi olumlu duyuruya bağlanabilir.

IOTA (MIOTA)

IOTA ( MIOTA ) topluluğunun önde gelen isimlerinden Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortak Dominik Schiener’e göre , IOTA, tokenleştirme için tercih edilen bir dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) olarak son derece iyi bir konuma sahip .

IOTA protokolü içinde varlıklar, entegre bileşenler olarak sorunsuz bir şekilde entegre edilir ve IOTA belirtecinin kendisiyle aynı yüksek düzeyde güvenlik, ölçeklenebilirlik ve bedelsiz doğadan yararlanır. Bu benzersiz özellik, büyük ilgi uyandırdı ve bu potansiyelden yararlanmaya odaklanan çok sayıda benimseme projesine yol açtı.

IOTA an itibariyle, gün içinde %4,59’luk hafif bir düşüş yaşayarak 0,1816 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, geçen hafta %9,07’lik etkileyici bir yükseliş eğilimi gösterdi ve 504 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle zirveye ulaştı.

IOTA 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold
IOTA 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold

IOTA platformundaki dikkate değer bir gelişme, Non-Fungible Token’ların ( NFT’ler ) oluşturulmasını kolaylaştıran son teknoloji bir özellik olan Stardust’un tanıtımıdır . Bu teknoloji, işletmelerin ve bireylerin NFT oluşturma ve ticaret yapma becerilerini basitleştirir ve geliştirir.

Son zamanlarda IOTA, Maldivler Merkez Bankası ile bir ortaklık kurarak, önemli kurumlarla işbirliği içinde blok zinciri kullanım durumlarını keşfetme taahhüdünün sinyalini verdi.

Terra Classic (LUNC)

24 Haziran’da, anonim bir blockchain geliştiricileri grubu olan ” Six Samurai “, uykuda olan Terra Classic ( LUNC ) ekosistemini yeniden canlandırmayı ve onu yeni zirvelere taşımayı amaçlayan bir teklif açıkladı.

Altı Samuray, üç aylık bir dönem için 116.000 $’lık bir bütçe talep eden bir 3. Çeyrek harcama teklifiyle, teklifleri onaylanırsa sorumluluklarını özenle yerine getirme kararlılığını ifade etti.

Terra zincirini canlandırmak ve canlılığını geri kazanmak için grup, ekosisteme yeni hayat enjekte etmek için tasarlanmış birkaç fikir ortaya attı. Bu girişimler, diğer önerilerin yanı sıra token yakma, TerraClassicUSD (USTC) test ağının tanıtılması ve FeeShare ve Alliance modüllerinin uygulanması dahil olmak üzere çeşitli yönleri kapsıyordu.

Sonuç olarak, 2022’deki destansı çöküşe rağmen, LUNC Temmuz ayında radarınızda kalmaya değer olabilir, kripto para birimi, son 24 saatte %3,34 düşüşle 0,00008798 $’lık piyasa değerine göre ilk 100’de kalmaya devam ediyor.

LUNC 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold
LUNC 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold

Belirteç yakma kavramı, tartışmaya katılan kişilerden önemli destek topladı. Altı Samuray özellikle, “Binance müşterilerinin şimdiye kadar birikmiş ücretlerinden kalan tüm LUNC’lerin yakılmasını” tavsiye etti. Bu öneri, birkaç yorumcu arasında olumlu yankı uyandırdı ve Terra ekosistemini yeniden canlandırma potansiyelini vurguladı.

Bununla birlikte, yukarıda belirtilen kripto para birimleri Temmuz ayında akıllı bir bahis olduğunu kanıtlasa da, kripto ticaret sektörünün şoklara karşı bağışık olmadığını akılda tutmak çok önemlidir.

 

 

 

Temmuz Ayında Satın Almak İçin 0,10 Doların Altındaki 3 Kripto Para Birimi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!