Son Dakika: SEC Başkanından Kripto Para Açıklaması

Son Dakika: SEC Başkanından Kripto Para Açıklaması
Son Dakika: SEC Başkanından Kripto Para Açıklaması
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son Dakika: SEC Başkanından Kripto Para Açıklaması

Bitcoin fiyatı 45.000 doların üzerinde ve potansiyel ihraççılar resmi onay öncesinde gerekli her şeyi yapıyor. Top artık SEC’in sahasında ve Çarşamba günü sonuna kadar resmi onayın alınması bekleniyor. Herkes tetiği çekerken SEC Başkanı Gensler nadiren yaptığı bir şeyi yaptı ve kripto paralar hakkında yazmaya başladı. Peki ne dedi?

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Kripto Paralar Son Dakika

SEC Başkanı Gensler, çoğu yatırımcı tarafından kripto menkul kıymet davalarıyla tanınıyor ancak kendisi aynı zamanda MIT’de Bitcoin ve kripto para birimleri dersleri vermiş olmasıyla bu alanda önde gelen isimlerden biri. Bu nedenle kripto para birimlerinin ne olup olmadığını çoğu Demokrattan daha iyi biliyor. Birkaç dakika önce SEC ETF onayının arifesinde Gensler, kripto para birimlerine yatırım yapmayı düşünen herkesin dikkate alması gereken şeylerin bir listesini paylaştı.

Listede üç madde var ve bunlar daha önce dikkat çektiği şeyler. Ancak zamanlaması oldukça manidar. İşte yazdıkları;

“Kripto varlıklara yatırım yapmayı düşünüyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler var.

Kripto varlık yatırımları/hizmetleri sunanlar, federal menkul kıymetler yasaları da dahil olmak üzere geçerli yasalara uymuyor olabilir. Kripto varlık menkul kıymet yatırımcıları, yatırımlarıyla bağlantılı olarak önemli bilgilerden ve diğer önemli korumalardan mahrum kalabileceklerini anlamalıdır.

Kripto varlıklara yapılan yatırımlar da son derece riskli olabilir ve genellikle değişkendir. Bir dizi büyük platform ve kripto varlığı iflas etmiş ve/veya değer kaybetmiştir. Kripto varlıklara yapılan yatırımlar önemli risklere tabi olmaya devam etmektedir.

Dolandırıcılar, bireysel yatırımcıları dolandırıcılığa çekmek için kripto varlıkların artan popülaritesinden faydalanmaya devam etmektedir. Bu yatırımlar, sahte coin arzları, Ponzi ve piramit şemaları ve bir proje destekçisinin yatırımcıların parasıyla ortadan kaybolduğu düpedüz hırsızlık gibi sahtekarlıklarla dolu olmaya devam etmektedir.”

Son Dakika: SEC Başkanından Kripto Para Açıklaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!