Son Dakika, Coinbase Bu Altcoini Listeleyebilir!

Coinbase, Bu Altcoin’i Listelemeye Karar Verdi!
Coinbase, Bu Altcoin’i Listelemeye Karar Verdi!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son Dakika, Coinbase Bu Altcoini Listeleyebilir!

İkinci büyük kripto para borsası, şu anda Binance’te işlem gören altcoini yol haritasına eklediğini duyurdu. Bitcoin fiyatı dalgalanmaya devam ederken, altcoinlerin gelişimi de onları olumlu yönde farklılaştırmaya yardımcı oluyor. Bugünün iyi haberi Coinbase borsasından geliyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

RNDR Listelenecek

(RNDR), ekibin geçen yılın başlarında token fiyatını artırmak için adımlar atmasıyla yıl boyunca önemli kazanımlar elde etti. 2023 yılının en iyi performans gösteren altcoinlerinden biri olan RNDR coin, Coinbase’in listeleme yol haritasına eklendi. Bu zaten popüler bir altcoin olduğundan ve büyük borsalarda işlem gördüğünden Coinbase yarın gün içinde listeleme duyurusu yapabilir.

Şeffaflığı sağlamak için Coinbase, incelemeye başladığında listelemek istediği altcoinleri yol haritasına ekler ve genellikle 1-7 gün sonra bir listeleme duyurusu yayınlar. Nadir durumlarda, yol haritasına eklenen altcoinler yol haritasından kaldırılabilir ve listelenme umutları boşa çıkabilir.

Bu haberin ardından RNDR coin önemli bir artış görmedi ve 4,66 dolardan 4,78 dolara yükseldi. Önümüzdeki saatlerde spekülatif traderların yol haritasını bu tarafa çevirip fiyatlamasını tetiklemesi muhtemel.

Son Dakika, Coinbase Bu Altcoini Listeleyebilir!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!