Son Dakika: Bitcoin 46.000 Dolar! Neden Yükseliyor?

Son Dakika: Bitcoin 46.000 Dolar! Neden Yükseliyor?
Son Dakika: Bitcoin 46.000 Dolar! Neden Yükseliyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son Dakika: Bitcoin 46.000 Dolar! Neden Yükseliyor?

BTC kripto para birimi bu yazının yazıldığı an itibariyle nihayet 46.000 doları aştı ve etkileyici yükselişi hızlanmaya devam ediyor. Birkaç gün önce BTC fiyatı yükselmeye devam etse de altcoin satışların artabileceğini yazmıştım. BTC yeni bir haftanın en yüksek seviyesine ulaşırken altcoinlerde satışlar arttı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Bitcoin Neden Yükseliyor?

SEC, Spot Bitcoin ETF töreni düzenliyor. Gelecekteki Bitcoin ETF’nin onaylanmasından günler önce, kripto para biriminin yüksek volatilitesine ve dolandırıcılık riskine dikkat çekti. Bugün Gensler de aynısını yaptı. Tüm dosyalar Spot Bitcoin ETF başvurusu sahibi tarafından SEC sistemine yüklenmiştir. ETF’nin yıllık işlem ücretleri de dahil olmak üzere tüm ayrıntılar dosyaya kaydedilir. Artık her şey bitti ve geriye tek bir şey kaldı.

SEC’in, ETF’ye onay vermesi için Ark ve 21Shares tarafından yapılan ETF başvuruları için Çarşamba günü son tarih. Yalnızca Aralık ayında 30’dan fazla toplantı, bilgi alışverişi yapılan toplantılar ve günlerce süren dosya güncelleme yarışları yalnızca tek bir anlama gelir. SEC sözlü onay verdi ancak resmi olarak açıklamadı. Bitcoin tam olarak bunu fiyatlıyor ve 46.000 doların üzerine çıkıyor.

Çarşamba günü onaylanması halinde, yükselişin ardından vadeli işlemlerde tasfiyeyi amaçlayan spekülatif bir satış gelebilir. Ancak Perşembe günkü ilk hacim verileri fiyatın orta vadeli yönünü belirleyecek. Halihazırda çok büyük bir talep olduğu bildirildi ancak Perşembe (ya da Cuma) listelemesinden sonra herkes gerçeği öğrenecek. Hacim beklendiği gibi gelmezse aşırı satışlar olası.

Son Dakika: Bitcoin 46.000 Dolar! Neden Yükseliyor?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!