Son Dakika: Binance Bu Pariteleri Delist Edeceğini Duyurdu!

Son Dakika: Binance Delist Edeceğini Duyurdu!
Son Dakika: Binance Delist Edeceğini Duyurdu!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son Dakika: Binance Bu Pariteleri Delist Edeceğini Duyurdu!

Binance ekibi, blog sitesinde yaptığı açıklamada bu pariteleri borsadan kaldıracağını duyurdu. Ekip tarafından yazılan duyuruda, bu kararın söz konusu Paritelerin kullanıcılarını korumak ve yüksek kaliteli bir ticaret piyasasını sürdürmek amacıyla alındığı ortaya çıktı. Düşük likidite veya düşük işlem hacmi gibi çeşitli faktörler nedeniyle Binance, platformda listelenen çiftleri kaldırabilir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Binance’den Dikkat Çeken Adım

Binance’in blog sayfasında yer alan açıklamaya göre, 2 Şubat’tan itibaren BSW/BNB, KAVA/ETH, SCRT/ETH, SNX/BNB, UFT/ETH ve WAN/ETH pariteleri borsadan kaldırılarak spot ticareti durdurulacak. Ayrıca spot ticaret bot hizmetlerinin de kaldırılacağı açıklandı.

Ekip, olası kayıpları önlemek için kullanıcıların hizmetini sonlandırmadan önce spot ticaret botlarını güncellemeleri veya iptal etmeleri gerektiğini açıkladı. Bu pariteler platformdan kaldırılmış olsa da kullanıcılar Binance Spot aracılığıyla varlıkları farklı paritelerde değerlendirebilecek.

Binance, spot işlem çiftlerini düzenli olarak inceler ve düşük likidite ve işlem hacmi başta olmak üzere çeşitli faktörler nedeniyle bunları platformdan kaldırır.

Son Dakika: Binance Bu Pariteleri Delist Edeceğini Duyurdu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!