Solana Yakın Zamanda Fiyat Düzeltmesiyle Karşı Karşıya: İşte nedeni

31 Mayıs 2023 Solana Fiyatını Belirledi
31 Mayıs 2023 Solana Fiyatını Belirledi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Solana Yakın Zamanda Fiyat Düzeltmesiyle Karşı Karşıya: İşte Nedeni

Solana yakın zamanda fiyat düzeltmesiyle karşı karşıya: İşte nedeni
Solana Yakın Zamanda Fiyat Düzeltmesiyle Karşı Karşıya: İşte Nedeni

Solana ( SOL ) geçen aya göre önemli bir yükseliş yaşadı ve 2 Kasım itibarıyla yaklaşık 44 dolarlık yeni yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Bu trend, daha geniş kripto pazarında görülen fiyat hareketlerini takip ediyor ve belki de en iyi şekilde Bitcoin’in ( BTC ) yılbaşından bu yana %112’lik artışı gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Olumlu haberlerin saldırısına rağmen, Bitcoin dahil kripto para birimleri yakın zamanda ulaştıkları yüksek seviyelerin etrafında geziniyor ve söz konusu noktalara yakın çok sayıda düzeltme yaşıyor.

Solana’ya gelince, TD Sequential adı verilen önemli bir gösterge, yakında bir fiyat düzeltmesi yapılabileceğinin ipuçlarını veriyor.

TD Sequential , piyasa analisti Tom DeMark tarafından oluşturulan ve fiyat geri dönüşlerini ve devam eden kalıpları analiz ederek bir fiyatın yön değiştirmesinin muhtemel olduğu noktaları tespit etmek için tasarlanmış bir teknik analiz ( TA ) aracıdır.

TD Sequential, Solana’ya Kısa Devre Yapma Zamanının Gelebileceğinin Sinyallerini Veriyor

1 Kasım’ın sonlarında, önde gelen kripto para birimi ticaret analisti Ali Martinex, X’e teknik analiz aracı olan TD Sequential’ın Solana’nın çok yakında bir fiyat düzeltmesi yaşayabileceğini ima ettiği konusunda uyardı .

Martinez, SOL’un 39,70 dolarlık destek seviyesini aşması durumunda 37,97 dolara kadar düşebileceğini belirtti . TD Sequential’ın gösterdiği satış sinyali, olası fiyat düzeltmesinden yararlanmak için Solana’ya pozisyon açmanın iyi bir zaman olabileceğinin ipuçlarını veriyor.

SOL TD Sıralı potansiyel 'satış sinyali' Kaynak: Ali Martinez
SOL TD Sıralı potansiyel ‘satış sinyali’ Kaynak: Ali Martinez

Solana Fiyat Grafiği Analizi

Solana, Ekim ayının başından bu yana yavaş yavaş yükselirken, ayın son günlerinde fiyatının yükselişe geçtiğini gördü. Yayınlandığı sırada fiyatı 43,50 dolardı, bu da önceki 24 saatte %11,74 artış gösterdiği anlamına geliyor. Önceki ay boyunca Solana, piyasa değerine 6 milyar doların üzerinde ekleme yaptı .

SOL 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
SOL 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Martinez, 37,97 dolara kadar bir fiyat düzeltmesi olabileceği konusunda uyarıda bulunurken, diğerleri SOL’un on yılın geri kalanında şaşırtıcı bir artış yaşayacağına inanıyor.

Küresel bir yatırım yöneticisi olan VanEck yakın zamanda Solana’nın 2030 yılına kadar %10.600’e kadar yükselebileceğine dair bir tahmin yayınladı ; bu da tokenin fiyatının mevcut on yılın sonunda 3.211 dolara kadar çıkabileceği anlamına geliyor.

 

 

 

Solana Yakın Zamanda Fiyat Düzeltmesiyle Karşı Karşıya: İşte nedeni

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!