Solana (SOL) 100 Doları Aştı! Hedefi Kaç Dolar?

Solana (SOL) 100 Doları Aştı! Hedefi Kaç Dolar?
Solana (SOL) 100 Doları Aştı! Hedefi Kaç Dolar?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Solana (SOL) 100 Doları Aştı! Hedefi Kaç Dolar?

Dün geceki kripto pazarındaki yükselişin ardından 24 saat içinde %3,5’lik bir artış ve büyük bir fiyat yükselişi gerçekleşti. Bu süreçte Solana 100 doları aştı ve önemli karlar elde etti. Bu yazının yazıldığı sırada SOL fiyatı %6,58 arttı ve şu anda 44,4 milyar dolarlık piyasa değeriyle 101,73 dolardan işlem görüyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Solana Piyasayı Solladı

Santiment tarafından sağlanan zincir içi verilere göre Solana (SOL), son 4 gün içerisinde altcoinler arasında dikkat çeken performanslardan birini sergiledi ve Bitcoin’e karşı kayda değer kazanımlara tanık oldu. Bu süre zarfında SOL 102 doları aştı ve yatırımcı güvenini artırdı.

Son 36 saat içinde SOL/BTC işlem çifti %4,5’lik önemli bir artış gördü ve bu, SOL yatırımcıları tarafından olumlu karşılandı. Artış, hafta başında yaşanan ağ kesintisinin traderları endişelendirmesinin ardından geldi.

Tüm bunlar yaşanırken Solana için başlangıçta dikkat çekici görülen bu durum, olayı çevreleyen Korku, Belirsizlik ve Şüphe’nin (FUD) tetikleyicisi olarak grafiğe yansıdı ve sezonun en düşük seviyesine ulaştı.

Son zamanlarda (6 Şubat Salı), Solana blockchain ağı, yatırımcıları endişelendiren beş saatlik bir kesintiyle karşı karşıya kaldı. Geliştiriciler daha sonra v1.17.20’ye bir yükseltme yayınladılar ve sorun operatörlerin doğrulanmasıyla çözüldükten sonra ağ yeniden başlatıldı ve blockchain ağı üretime devam etti.

Kesinti, Solana ağında programların dağıtılmasından, yükseltilmesinden ve çalıştırılmasından sorumlu olan ve “Berkley Paket Filtresi” olarak da bilinen BPF yükleyicisindeki bir sorunun sonucuydu. Sorun giderme sürecinin bir parçası olarak geliştirici ağındaki BPF kodunu güncellediler.

SOL Fiyat Tahmini

31 Ocak’ta Solana blok zinciri, 2020’de ortaya çıkışından bu yana katman 1 ağındaki en yüksek aktif adres sayısına ulaştı ve bu sayıya 875.940 kullanıcı dahil oldu. Ayrıca Token Terminali tarafından sağlanan verilere göre ağ etkinliği Şubat ayının ilk haftasında hafif bir düşüş gösterdi.

Ayrıca kesintiler sırasında ağ operasyonları da olumsuz etkilenebilir. Fiyatın yükselmesi durumunda Solana’nın ana direnci 110 dolarda yer alacak. SOL bu seviyenin üzerine çıkabilirse %50 artışla 170 dolara ulaşması mümkün.

Solana (SOL) 100 Doları Aştı! Hedefi Kaç Dolar?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!