SingularityNET (AGIX) Yükseliyor! Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SingularityNET (AGIX) Yükseliyor! Destek ve Direnç Sevileri Nereler?
SingularityNET (AGIX) Yükseliyor! Destek ve Direnç Sevileri Nereler?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SingularityNET (AGIX) Yükseliyor! Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

OpenAI tarafında geliştirilmeye başlanan yapay zeka (AI) tabanlı sanal para birimleri arasında SingularityNET (AGIX) dikkat çekti.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

OpenAI’nin yeni video oluşturma aracı Sora’yı piyasaya sürmesiyle kripto para birimi ivme kazanıyor. OpenAI, yapay zeka (AI) tabanlı kripto para birimlerinde bir artışa yol açarak World Coin’de (WLD) en büyük artışı sağladı, ancak diğer yapay zeka destekli kripto paralar da önemli artışlar kaydetti. SingularityNET (AGIX) bu altcoinlerin zirvesinde yer aldı. Sadece iki haftada %85 oranında değer kazanan AGIX ivmesini koruyabilir mi?

ATH İçin Geri Sayımı Başlattı!

En son Mart 2023’te 0,59 dolara dokunan AGIX, yapay zeka trendini takip ederek adım adım ATH’ye doğru ilerliyor. Popüler yapay zeka projesi, 0,365 doların üzerine çıktıktan sonra hacmini artırmaya devam ediyor ve şu anda 0,54204 dolardan el değiştiriyor. Yapay zeka coşkusu daha da yoğunlaşırsa ve BTC haftayı 52.000 doların üzerinde kapatırsa veya BTC dominansı düşerse sırasıyla 0,57640 – 0,78668 – 0,99696 ve 1,12692 dolar AGIX için hedef haline gelebilir.

Çeşitli trendler AI’nın yerini alırsa ve BTC bir düşüş trendi gösterirse veya BTC dominansı %60’a doğru ilerlerse AGIX satış baskısı altında olacaktır. Böyle bir senaryoda ilk olarak 0,44645 USD’ye doğru bir gevşeme gözlemlenebilir. Düşüş devam ederse sırasıyla 0,36501 $, 0,23655 $ ve 0,15894 $’a doğru ilerleyebilir.

SingularityNET’in (AGIX) Yükseliyor! Yapay Zeka Projeleri Hız Kesmiyor!

SingularityNET (AGIX) Yükseliyor! Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!