Shytoshi 2. Shibarium Blogunu Yayınladı

Shytoshi 2. Shibarium Blogunu Yayınladı
Shytoshi 2. Shibarium Blogunu Yayınladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shytoshi 2. Shibarium Blogunu Yayınladı

Shytoshi 2. Shibarium Blogunu Yayınladı
Shytoshi 2. Shibarium Blogunu Yayınladı

ShibaSwap’in lider geliştiricisi Shytoshi Kusama , Pazartesi günü Shibarium’da ikinci bir blog yayınladı . Shibarium Public Beta Testnet başlatılmadan önce dört veya beş blog dizisinin çıkması bekleniyor. Shytoshi güncellemeleri hızlı bir şekilde zorlarken SHIB topluluğu heyecanlandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

“Haftaya güzel başlayalım. YENİ SHIBARIUM BLOGU. 2022: Eğitim Yılı, yılı özetliyor ve #Shibarium’u dört gözle bekliyor. Kendinizi kaptırmak için okuyun”

İkinci shibarium blogunda neler var?

Shytoshi tarafından yayınlanan ikinci Shibarium blogu, Shiba Inu ekosistemindeki bir dizi konudan bahsediyor. Konular şunları içerir:

  1. Irklar
  2. Shiba Eternity
  3. Welly
  4. Shiba Modası
  5. SHIB: Metaverse
  6. Shibarium

Irklar

Blog, yatırımcılara SHIB ekosistemindeki gelişmeleri açıklayan ön saflarda yer alan The Breeds konseptinden bahsediyor. Shiba Inu ve bir bütün olarak toplum için en iyisini isteyen, yapısız ve merkezi olmayan bir gönüllüler grubudur. Üyeler, tüm sosyal medya biçimlerinde “FUD ile savaşır” ve ekosistemin başarılarını vurgular.

Shiba Sonsuzluk

İkinci olarak, blog, ShibaEternity oyununun, pazarlamasına herhangi bir gelir harcamamasına rağmen nasıl ilerlediğini vurguluyor. Shytoshi, oyunu geliştirmenin ve üretmenin “yedi rakamlı” bir maliyete sahip olduğunu doğruladı . Ayrıca PlaySide Studios’u oyna-2-kazan video oyununu piyasaya sürdüğü için övdü ve William Volk’a teşekkür etti.

Welly

SHIB ekosisteminin ilk gerçek hayattaki (IRL) gelişimi, Welly’nin İtalya’nın Napoli kentindeki fast-food restoranıdır. 

“Sorunları gerçek zamanlı olarak çözdük ve birçok yeni zorluğun üstesinden nasıl geleceğimizi öğrendik”

 Shibarium , IRL projelerinde başka bir bonus puan uygulama sağlayıcısından daha fazlası olarak nasıl kullanılabilir?

Shiba Modası

Shiba Inu, 2022’nin ilk çeyreğinde lüks İtalyan moda markası John Richmond ile anlaştı. 

“Üstelik bu, Shibarium’u bir kez daha blockchain için tamamen yeni bir yere dönüştürmemizi sağlıyor: moda!  Bu yeni anlaşmanın önümüzdeki günlerde veya haftalarda imzalanmasını umuyorum”

SHIB: Meta Evren

Shytoshi, projenin gelişiminin bütçe dahilinde olduğunu söyleyerek yaklaşmakta olan Metaverse gelişimine değindi. Tüm projenin Shibarium ağı üzerine inşa edileceğini doğruladı. 

“Projenin tamamı Shibarium’da çalışacağından, hepiniz için bir buluşma yerinden daha fazlasını inşa ediyoruz, bir Metaverse hareketi inşa ediyoruz!”

Shibarium

Son olarak, baş geliştirici “wen Shibarium” un “sürekli yaylım ateşi”nin ortasında Shibarium hakkında konuştu . Shytoshi, Shibarium katman-2 ağında çalışmanın dünyasını nasıl değiştirdiğini açıklayarak kişisel hayatı hakkında konuştu.

“Shib için işim dünyamı o kadar alt üst etti ki beni kendi ailemden uzaklaştırdı çünkü bunun neden benim seçimim olduğunu anlayamıyorlar veya ne yaptığımı tam olarak açıklayamadığım için hüsrana uğruyorlar”

Ayrıca, Shibarium üzerine inşa edilen projelerin SHIB topluluğuna ve şimdiye kadar elde edilen başarılara saygı duyması gerektiğini de sözlerine ekledi. 

“Shibarium’a herkes davetlidir. Çünkü onlar. Ancak bu, insanların ve projelerin şimdiye kadar yaptığımız tüm işlere saygı duymadan hareket etme özgürlüğüne sahip olduğu anlamına gelmez”

Shytoshi 2. Shibarium Blogunu Yayınladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!