Shibarium Yükseltmesinden Sonra SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor!

Shiba Inu (SHIB) 31 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
Shiba Inu (SHIB) 31 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shibarium Yükseltmesinden Sonra SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor!

Finans uzmanları, Shibarium yükseltmesinden sonra SHIB fiyatını tahmin ediyor
Shibarium Yükseltmesinden Sonra SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor!

Popüler kripto para birimi Shiba Inu ( SHIB ), yeni bir katman 2 blok zinciri yükseltmesi olan Shibarium’un yakında piyasaya sürülmesi için meme madeni para topluluğu içinde heyecan arttıkça yukarı doğru bir yörüngede ilerliyor .

Ağustos ayında piyasaya sürülecek olan bu yükseltme, belirteci yeni zirvelere taşımak amacıyla Shiba Inu blok zincirinin şu anda karşılaştığı ölçeklenebilirlik ve ağ tıkanıklığı sorunlarının üstesinden gelmeyi vaat ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Shiba Inu yatırımcıları bu önemli olayı hevesle beklerken, Shibarium yükseltmesi tamamlandıktan sonra SHIB’nin olası tepkisi hakkında profesyonel görüşlerini sağlamak için 3 Ağustos’ta bir finans uzmanları paneline danışıldı.

The Stock Dork’un CEO’su Adam

The Stock Dork’un İcra Kurulu Başkanı Adam, mevcut blok zincirinin karşılaştığı çeşitli ölçeklenebilirlik ve ağ tıkanıklığı sorunlarını ele alması beklendiği için Shibarium yükseltmesinin önemini açıkladı.

Özellikle, SHIB yatırımcıları, verimsiz işlemler ve yüksek işlem ücretleri dahil olmak üzere farklı sorunlarla boğuşuyor. Yaklaşan bu ağ yükseltmesi, bu sorunlu noktaları çözmeye hazırlanıyor.

Sonuç olarak yatırımcılar, Shibarium güncellemesinin SHIB için yeni bir büyüme döneminin başlangıcı olacağını umarak bu gelişmeleri şevkle izliyor olacaklar.

“Beklenti, geliştirilmiş ve daha verimli bir blockchain altyapısının daha fazla ilgi ve benimsemeyi çekebileceği ve böylece SHIB belirtecine olan talebi artırabileceğidir. Özellikle ağ yetenekleri geliştirildiğinde ve arz yönlü baskılar azaldığında, token değerinin kısa vadede kayda değer bir artış yaşayabileceği konusunda iyimserlik var.”

– dedi Adem.

Jon, Moneyzine.com’un CEO’su

Müşterilere profesyonel finans ve yatırım danışmanlığı sağlayan dijital bir platform olan Moneyzine.com’un CEO’su Jon’a göre SHIB, Shibarium yükseltme etkinliğinden sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma potansiyeline sahip.

Shibarium’un, SHIB ile ilgili belirteçlerin alım satımını daha erişilebilir hale getirecek bir geliştirici platformunu temsil ettiğini belirtti. Ayrıca, geliştiricilerin kendi projelerini oluşturmaları ve başlatmaları için bir merkez oluşturacağını da sözlerine ekledi Jon.

“Her halükarda, Shibarium kullanıldığı sürece SHIB kar eder. Son derece başarılı olursa ve küresel bir sansasyon haline gelirse, SHIB, geliştirilmiş Shibarium ve yeni yanma mekanizmasıyla 0,01 $ hedefini tutturmak için daha iyi bir şansa sahip olabilir.”

– Jon kaydetti.

Jon , nihayetinde, Shibarium’un SHIB’in 0,01 dolarlık fantezisini potansiyel olarak gerçeğe dönüştürebileceğini ve BONE token fiyatını 1 dolardan 1.000 dolara çıkarabileceğini belirtti.

SHIB Fiyat Analizi

Bu yazının yazıldığı sırada SHIB, son 24 saatte %1,1 düşüşle 0,000008241 dolardan el değiştiriyordu.

Meme kripto para birimi geçen hafta %4,3’ten fazla ve aylık bazda %7,4’ten fazla artarak bu dönemde piyasa değerine 300 milyon dolar ekledi.

SHIB 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
SHIB 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Yılbaşından bu yana, SHIB’nin kazanımları sadece %2,2 civarında sessiz kaldı. Meme coin, Bitcoin ( BTC ) ve diğer büyük altcoinlerin 1 Ocak’tan bu yana çift haneli kazançlar elde etmesiyle daha geniş kripto pazarında oldukça düşük performans gösteriyor.

Finbold’un 31 Temmuz’da bildirdiğine göre , Alphabet’in AI sohbet robotu Google Bard , Shibarium’u SHIB token fiyatları için potansiyel bir katalizör olarak da listeledi . AI bot ayrıca birden fazla kaynaktan SHIB fiyat tahminlerine atıfta bulundu.

Kripto haber portalı Coinpedia’s , SHIB fiyatını 2023’ün sonuna kadar 0,0000259$ olarak belirlerken, CryptoNewsZ bu yıl 0,0000289$’a ulaşmasını bekliyor.

 

Shibarium Yükseltmesinden Sonra SHIB Fiyatını Tahmin Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!