Shiba Inu (SHIB) Temmuz Ayında İyi Bir Alım Mı?

Shiba Inu, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
Shiba Inu, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) Temmuz Ayında İyi Bir Alım Mı?

Shiba Inu (SHIB) Temmuz ayında iyi bir alım mı?
Shiba Inu (SHIB) Temmuz Ayında İyi Bir Alım Mı?

Haziran ayı zaten sona yaklaşırken, Shiba Inu’nun ( SHIB ) fiyatı biraz kaprisli bir şekilde hareket ediyor ve şimdi kripto para birimi tüccarları ve yatırımcıları , meme kripto varlığının iyi bir satın alma olup olmayacağını ölçmeye çalışıyor. Temmuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Aslında, Shiba Inu’nun Temmuz ayında iyi bir satın alma olabilmesi için ekosisteminin sürekli gelişimi, çoklu güncellemeler, SHIB yakma oranı ve hem projenin hem de projenin uzun vadeli potansiyeline inanan büyüyen topluluğuna kadar çeşitli nedenler var. onun kripto para birimi .

İyi Alışveriş Mi Hoşçakal mı?

İlk olarak, ekosistemi istikrarlı bir şekilde büyüyor ve ilerliyor, en son baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın Shiboshis için “güzel bir şeyin geldiğini” duyurmasıyla , SHIB tarafından üretilen müstesna tokenler ( NFT’ler ) ile kanıtlandı.

Daha önce Finbold, SHIB’nin 2. Katman ölçeklendirme çözümü için test ağı olan Puppynet’te 20 milyon işlemin başarıyla tamamlandığını ve ardından SHIB topluluğuna olan ilgideki artışın, kısa süreli fiyat iyileşmesine en güçlü ve en olası katkıda bulunan faktör olduğunu bildirmişti . geçen hafta.

Bu arada, Shiba Inu ekosisteminin takma adlı lider geliştiricisi, Telegram’da SHIB topluluğuyla konuşarak yalnızca iyimserliği körüklemekle kalmadı, aynı zamanda topluluk üyelerinin ‘FUD’ (korku, belirsizlik, şüphe) karşısında zafer kazandığını iddia ettiği endişelerini de dile getirdi .

Ayrıca SHIB’nin , Hong Kong Sanal Varlık Konsorsiyumu (HKVAC) tarafından duyurulan XRP , Cardano ( ADA ), Stellar ( XLM ), Polygon ( MATIC ) ve diğerlerinin yanında önde gelen 30 kripto para biriminden biri olduğu da belirtilmelidir. yeni piyasaya sürülen, merakla beklenen dijital varlık endeksinde listelendi.

Ayrıca, son Shiba Inu verileri , SHIB yanma oranında muazzam bir artış göstererek, önceki günün dikkate değer ölçüde düşük sayılarından %1.620’lik bir artış gösterdi, çünkü 24 saat içinde 330 milyon SHIB yakıldı ve bu genellikle arzını azalttığı için varlığın fiyatı .

Öte yandan, kripto piyasasına yeni giren Pepe ( PEPE ), Shiba Inu’nun ve Dogecoin’in ( DOGE ) hakimiyetini tehdit ediyor çünkü Pepe son zamanlarda günlük işlem hacmi açısından her ikisinden de daha iyi performans gösterdi. Sadece bu da değil, SHIB Haziran ortasında sadece üç gün içinde 40.000’e yakın sahibini kaybetti ve o zamandan beri biraz toparlandı.

SHIB Fiyat Analizi

Mevcut durumda, Shiba Inu şu anda 0,000007531$ fiyatından el değiştiriyor, son 24 saatte %3,16 düşüş ve bir önceki aya göre %13,84 kayıp kaydediyor, ancak haftalık grafiğine göre yine de %7,47 kazanç elde ediyor. 27 Haziran’da alınan en son bilgiler.

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu noktada, Shiba Inu’nun kritik destek seviyesi 0,00000696$’da dururken, satıcıların piyasaya girip SHIB varlıklarını satarak fiyat üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturduğu fiyatı temsil eden 0,0000082$’da dirençle karşı karşıya.

SHIB Teknik Analizi

Aynı zamanda, kripto ve finans analitiği platformu TradingView’deki 1 günlük teknik analiz ( TA ) göstergeleri , SHIB için düşüş eğilimi gösteriyor . Spesifik olarak, özetleri 14’te bir ‘satış’ önerir; bu, osilatörlerin 8’de ‘nötr’ü ve 12’de ‘sat’ bölgesinde hareketli ortalamaları ( MA ) göstermesinin bir sonucudur .

SHIB 1 günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView
SHIB 1 günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView

Her şey göz önüne alındığında, SHIB fiyat eğilimleri, Layer 2 Shibarium blok zincirindeki güncellemeler gibi doğrudan dijital varlığın ekosistemiyle ilgili gelişmeler olmadığı sürece, tipik olarak kripto pazarındaki daha geniş atmosferin etkisi altındadır .

 

 

Shiba Inu (SHIB) Temmuz Ayında İyi Bir Alım Mı?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!