Shiba Inu (SHIB) Sizi Milyoner Yapabilir mi?

Shiba Inu (SHIB) Sizi Milyoner Yapabilir mi?
Shiba Inu (SHIB) Sizi Milyoner Yapabilir mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) Sizi Milyoner Yapabilir mi?

Shiba Inu (SHIB) Sizi Milyoner Yapabilir mi?
Shiba Inu (SHIB) Sizi Milyoner Yapabilir mi?

Kripto para piyasası zorlu bir dönemden geçse de , Bitcoin (BTC) ve Dogecoin ( DOGE ) dahil olmak üzere bir dizi kripto para taciri ve yatırımcısı bunları alıp doğru zamanda kâr amacıyla satarak bir servet kazandı ve bazıları merak ediyor: Shiba Inu ( SHIB ) da milyonerler üretebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Tesadüf eseri, Shiba Inu bu umutları ilk olarak Ekim 2021’in sonlarında %1.069’un üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 0,00007924 $’a yükseldiğinde ve o zamandan bu yana yalnızca %86,75 düşerek, baskı zamanında fiyatta el değiştirdiğinde bu umutları körükledi. 3 Mart’ta alınan verilere göre 0,00001137 ABD Doları.

Yaklaşan Gelişmeler

Birim başına düşük fiyatına rağmen, SHIB 1,3 milyon benzersiz adresi aştı ve Layer-2 ağı Shibarium’un piyasaya sürülmesi yaklaşırken köpek meme belirtecine olan ilginin arttığını gösterdi ve kullanıcıların zincire özgü, değiştirilemez belirteçler geliştirmelerine izin verme sözü verdi. ( NFT’ler ) ve varlığın metaverse ve merkezi olmayan oyun uygulamalarında (dApp’ler) varlığını artırmanın yanı sıra.

Ekosistem için potansiyel olarak etkili başka bir etkinlikte , SHIB ekibi, 2023 SXSW festivalinde SHIB temalı metaverse deneyiminin SHIB: The Metaverse adlı özel bir ön izlemesinin yanı sıra WAGMI Temple adlı 11 merkezinin ilkini duyurdu. 10-19 Mart tarihleri ​​arasında Austin, Teksas’ta gerçekleştirilecek.

Fiyat Artışı Yaklaşıyor mu?

Bu bağlamda, CoinCodex’in yapay zeka kullanan makine kendi kendine öğrenme algoritması tarafından daha önce tahmin edildiği gibi, bu olayların SHIB’e bir destek sağlayacağını ve 2023’ün sonuna kadar 0,00000361 $ fiyatına ulaşma şansı vereceğini varsaymak güvenlidir ( AI ) teknoloji.

CoinCodex kadar iyimser olmasa da , makinenin kendi kendine öğrenme teknolojisine dayanan başka bir finans tahmin platformu olan CoinPriceForecast tarafından Shiba Inu’nun fiyatını 2023’ün sonuna kadar 0,00001474 $ ve ayrıca 0,00003547 $ olarak belirlemek için iyimser tahminler yapıldı. 28 Temmuz 2024’e kadar.

Art arda sorulduğunda, OpenAI’nin metin tabanlı yapay zeka platformu ChatGPT , Shiba Inu’nun 2030 tahminleri konusunda muğlaktı ancak ağ yükseltmelerini, akıllı sözleşmelerin ve kripto cüzdanlarının sayısını, düzenleyici politikaları , küresel ekonomiyi ve diğerlerinin rekabetini vurguladı . fiyatı üzerinde büyük etkiler olarak kriptolar.

Çözüm

Mevcut durumda, Shiba Inu’nun fiyatı, yılbaşından bugüne (YTD) artmasına rağmen, önceki haftaya göre %13,79 ve son 30 gün boyunca %4,01’e ek olarak, günlük %4,64’lük bir düşüşü temsil ediyor. %39,70 olarak kaldı.

Shiba Inu yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Shiba Inu yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Shiba Inu için rakamlar çok küçük görünse de, nihayetinde piyasa koşullarını, birinin ona ne kadar para yatırmaya istekli olduğunu ve satış anında tokenin değerinin ne kadar olduğunu dikkatlice gözlemlemekle sonuçlanır.

Tarihsel hareketleri ve ağ gelişmeleri göz önüne alındığında, Shiba Inu gerçekten de fiyatını artırma ve hatta dikkatli bir yatırımcıyı milyoner yapma potansiyeline sahiptir, ancak birim başına değer olarak Bitcoin ve Ethereum ( ETH ) benzerlerine ulaşmasından önce çok uzun bir yol olabilir. .

 

 

Shiba Inu (SHIB) Sizi Milyoner Yapabilir mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!