Shiba Inu (SHIB) İçin Önemli Olaylar

Shiba Inu (SHIB) İçin Önemli Olaylar
Shiba Inu (SHIB) İçin Önemli Olaylar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mart 2023’te Shiba Inu (SHIB) İçin İzlenecek Önemli Olaylar

Shiba Inu (SHIB)
Mart 2023’te Shiba Inu (SHIB) İçin İzlenecek Önemli Olaylar

Shiba Inu ( SHIB ), yıl başından bu yana %55’ten fazla değer kazanarak dikkat çekmeye devam ederken, kripto para birimi tüccarları ve yatırımcıları , ERC-20 köpek meme belirtecini çevreleyen hem mevcut hem de gelecekteki gelişmeleri yakından takip ediyor ve neler olabileceğine dair bir fikir edinmeye çalışıyor. daha fazla büyümesini etkiler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Gerçekten de, Mart ayında gerçekleşecek ve Shiba Inu’nun fiyatı üzerinde potansiyel olarak bir miktar etki yaratacak ve potansiyel olarak yukarı doğru itecek birkaç önemli olay var, kripto para birimi piyasası ve makroekonomik manzara üzerindeki olumsuz duygularla etkisiz hale getirilmedikçe .

Shibarium Beta

Bu potansiyel olarak etkili olaylardan biri, Shiba Inu’nun Bone ShibaSwap ( BONE ) belirtecini kullanacak ve resmi BONE’a göre Mart ayı başlarında piyasaya sürülecek olan Shibarium adlı uzun zamandır beklenen Katman 2 ekosisteminin beta sürümünün lansmanıdır. Twitter hesabı.

Betaya hazırlık olarak SHIB ekibi , kullanıcılara “beta ağındaki tüm belirteçlerin ve ürünlerin SADECE test amaçlı olduğunu” hatırlatan ve onları “Shibarium ana sürümüne kadar Shibarium’da bulacağınız hiçbir şeyi satın almamaları” konusunda uyaran Shibarium Portal’ı başlattı . ağ lansmanı.”

2023 SXSW Festivali

Bunun da ötesinde, SHIB ekibi Ocak ayında, SHIB temalı metaverse deneyiminin Shiba Inu: The Metaverse adlı özel bir sergisini Mart ayı arasında Austin, Teksas’ta düzenlenecek 2023 SXSW festivalinde sergilemek üzere davet edildiğini duyurdu . 10 ve 19.

Katılımcılar , Shiba Inu’nun meta evrenindeki 11 merkezden ilki olan WAGMI Tapınağı’nın özel bir önizlemesini alacaklar . SHIB ekibi, etkinliği “SHIB’in bir memecoinden çok daha fazlası olduğunu gösteren önemli bir dönüm noktası” olarak nitelendirerek, “SXSW’nin dünyanın en tanınmış teknoloji ve kültür konferansları arasında yer aldığını” belirtti.

Kartlarda Fiyat Artışı?

Mart 2023 için duyurulan gelişmeler, finans izleme platformu TradingView’de SHIB için hem 1 haftalık hem de 1 aylık dönemde bir “alış” öneren yükseliş hissi ile gösterildiği gibi , ortaya çıkan Shiba Inu’nun fiyatını etkilemek için güçlü bir şansa sahip. özet göstergeler.

Shiba Inu 1 aylık duygu. Kaynak: TradingView
Shiba Inu 1 aylık duygu. Kaynak: TradingView

Her şey göz önüne alındığında, CoinMarketCap’teki kripto topluluğunun oylarının çoğunluğunun düşmesini beklediği ve PricePredictions’daki algoritmalar nedeniyle, bu olayların şu anda 0,00001262 $’dan işlem gören token üzerinde ne kadar etki yapacağını gözlemlemek ilginç olacak . sadece küçük bir gelişme önermek .

 

 

Shiba Inu (SHIB) İçin Önemli Olaylar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!