Shiba Inu (SHIB) 2023 Sonu Fiyat Tahmini

Kripto Balinası, Bu Altcoin’in de Satış Yapıyor!
Kripto Balinası, Bu Altcoin’in de Satış Yapıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AI, 2023 Sonu için Shiba Inu (SHIB) Fiyatını Tahmin Ediyor

Shiba Inu (SHIB) 2023 Sonu Fiyat Tahmini
Shiba Inu (SHIB) 2023 Sonu Fiyat Tahmini

ERC-20 belirteci Shiba Inu ( SHIB ) , yüksek büyüme potansiyeli nedeniyle perakende yatırımcılar arasında piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz

Kripto para piyasası popülaritesini artırmaya devam ederken , yatırımcılar SHIB gibi varlıkların potansiyel fiyatını tahmin etmenin yollarını arıyor . Kullanılan yöntemlerden biri, diğerlerinin yanı sıra, modellerin tarihsel fiyatlar, işlem hacimleri, piyasa değeri, sosyal medya duyarlılığı ve haber makaleleri dahil olmak üzere çeşitli veri kaynaklarına dayanan yapay zekadır.

Yapay zeka modelleri, büyük veri kümelerini analiz etmek ve gelecekteki eğilimleri tahmin etmeye yardımcı olabilecek kalıpları belirlemek için makine öğrenimi algoritmalarını kullanır. Finbold , 2023’ün sonu için SHIB fiyatını tahmin etmek için CoinCodex’in makine kendi kendine öğrenme teknolojisi tarafından yapılan projeksiyonları topladı .

24 Şubat’ta alınan verilere göre, Shiba Inu’nun 31 Aralık 2023’te 0,000008451 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

SHIB 2023 sonu tahmini. Kaynak: CoinCodex
SHIB 2023 sonu tahmini. Kaynak: CoinCodex

Özellikle tahmin, meme tokeninin yayınlandığı tarihte işlem gördüğü 0,000013 dolardan %-34’lük bir düşüşü temsil ediyor. Ancak, bu tahminlerin piyasa koşullarına ve diğer öngörülemeyen olaylara bağlı olarak değişebileceğini belirtmek önemlidir.

Shiba Inu Fiyat Analizi

Basın zamanında SHIB, yaklaşık %1,12’lik günlük kayıplar kaydederek 0,00001303 $’dan işlem görüyordu. Haftalık grafikte Shiba Inu neredeyse %1 düştü.

SHIB yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
SHIB yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Başka yerlerde, SHIB için TradingView’deki bir günlük göstergeler karışık. Özet, 9’da ‘nötr’ içindir; bu, osilatörlerin 8’de ‘nötr’ü işaret etmesinden kaynaklanırken, hareketli ortalamalar 9’da ‘al’ içindir.

SHIB 1 günlük gösterge tablosu. Kaynak: TradingView
SHIB 1 günlük gösterge tablosu. Kaynak: TradingView

SHIB Büyüme Faktörleri

Gelecekte SHIB fiyatını etkileyebilecek potansiyel bir faktör, kripto para birimlerinin genel olarak benimsenmesidir. Daha fazla insan kripto ile ilgilenip yatırım yapmaya başladıkça, SHIB’e olan talep artabilir ve bu da daha yüksek fiyatlara yol açabilir.

Ayrıca, SHIB’i içeren herhangi bir büyük gelişme veya ortaklık da değerini artırabilir. Örneğin, Shiba Iny topluluğu, Shibarium adlı katman-2 ölçekleme çözümünün piyasaya çıkmasını dört gözle bekliyor. Herhangi bir çıkış tarihi teyit edilmemiş olsa da Shibarium, ağa getireceği iyileştirmeler nedeniyle en çok beklenen etkinlikler arasında yer alıyor.

Yükseltmenin, işlemleri daha hızlı ve daha ucuz hale getirerek ekosisteme fayda sağlaması bekleniyor. Ayrıca, Shibarium ekosisteminde işlemleri yürütmek için Ethereum ( ETH ) ile birlikte çalışacak ve toplam yükü azaltacaktır.

 

Shiba Inu (SHIB) 2023 Sonu Fiyat Tahmini

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!