Shiba Inu Büyük Yakımı Tamamlandı!

Shiba Inu Büyük Yakımı Tamamlandı!
Shiba Inu Büyük Yakımı Tamamlandı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu Büyük Yakımı Tamamlandı!

Shiba Inu Büyük Yakımı Tamamlandı! – Shiba Inu (SHIB) Büyük Yakım ile Hareketlendi! Shibarium’da kaydedilen önemli bir token yakma işlemi, 22 Aralık 2023 Cuma günü SHIB için gerçekleşti. Bu olayda 8.4 milyar SHIB tokeni yakıldı ve bu, Shibarium’da gerçekleştirilen dördüncü büyük token yakma işlemi olarak tarihe geçti. Bu gelişme, Shiba Inu’nun fiyat rallisinin, son güncelleme ile birlikte daha da ivme kazanmasına yol açabilir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Son SHIB token yakma işlemine göre, 0xc7d.. başlıklı bilinmeyen bir cüzdandan ölü bir cüzdana 8.47 milyar token transfer edildiği tespit edildi. Ancak, son günlerdeki büyük token yakmalarının dikkate alındığı bir ortamda, SHIB token yakma oranı %1.12 azalmış durumda. En son gerçekleşen yakma işlemi, Shibarium’un işlem ücretlerini kullanarak SHIB’in dolaşımdaki arzını azaltma amacı taşıyan dördüncü olayı temsil ediyor.

Önceden Shibarium’da 8.53 milyar SHIB tokeni yakıldı ve bu miktar, yaklaşık olarak 90,000 dolar değerindeydi. Bu token yakma işlemi, SHIB token yakma oranını 161,540.53%’e yükseltti. Artan yakma oranının, Shiba Inu fiyat rallisine daha fazla hız kazandırması bekleniyor.

Bunun yanı sıra, benzer token yakmaları 4 Aralık ve 16 Aralık tarihlerinde meydana geldi; sırasıyla 8.24 milyar ve 8.61 milyar token yakıldı. Yalnızca 19 günde, Shibarium destekli SHIB token yakmalarının toplamı etkileyici bir şekilde 33.85 milyar tokeni buldu. Bugüne kadar toplamda 410.69 trilyon SHIB tokeni yakıldı.

SHIB token yakmalarındaki son artış, Shibarium’daki diğer gelişmelerle birleşti. Platform, günlük işlemlerin kısa bir süre önce 7 milyon sınırına ulaşmasıyla birlikte işlem patlaması yaşadı. Bunun yanı sıra, toplam işlemler 168.48 milyona ulaştı. Shiba yakımı, ekip tarafından başarıyla gerçekleştirildi!

Shiba Inu’nun Fiyat Kazancı

Şu anda, SHIB fiyatı 23 Aralık Cumartesi günü %2.64 artışla 0.0000108 dolara yükseldi. Ayrıca, Shiba Inu’nun piyasa değeri %2.65 artarak 6.3 milyar dolara çıktı. Bu arada, köpek temalı kripto için 24 saatlik işlem hacmi %30.42 artarak 254.55 milyon dolara ulaştı.

Son yedi günde SHIB, birkaç dalgalı seans içinde yaklaşık %9 değer kazandı. Bu süre zarfında, Doge katilinin bir aylık kazancı, Shibarium üzerinden gerçekleştirilen son büyük SHIB token yakmaları tarafından desteklenerek %33’ü aştı.

Shiba Inu Büyük Yakımı Tamamlandı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!