metrica
Shiba Inu, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi - Coin Rapor

Shiba Inu, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi

SHIB, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi

SHIB, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi

SHIB, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
SHIB, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi

Meme kripto para birimi Shiba Inu ( SHIB ), artan düzenleyici belirsizlik tarafından tetiklenen genel piyasa gerilemesinden etkilenmiş gibi göründükten sonra bir dizi yükseliş hissi ifade ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Mevcut durumda, SHIB yakın gelecekte nasıl performans göstereceğine ilişkin olarak yatırımcıların tokeni yakından takip etmesiyle son zamanlarda sürekli kazançlarını sürdürdü.

Bu doğrultuda, kripto para izleme platformu PricePredictions’daki makine öğrenimi algoritmaları, 20 Şubat’ta alınan verilere göre, SHIB takipçilerinin varlığın önümüzdeki günlerde yükseliş ivmesiyle devam etmesini ve 1 Mart 2023’te 0,000014 dolardan işlem görmesini bekleyebileceklerini tahmin ediyor.

Fiyat projeksiyonu, yayınlanma sırasındaki değerinden neredeyse %8’lik bir artışı temsil ediyor.

Shiba Inu 30 günlük fiyat tahmin tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri
Shiba Inu 30 günlük fiyat tahmin tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Tahmin özellikle, hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksama ( MACD ), göreli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren birkaç teknik analiz ( TA ) göstergesine dayanmaktadır .

Shiba Inu Fiyat Analizi

Basın zamanında, SHIB 0,00001358 $’dan işlem görüyordu ve günlük yaklaşık %0,3’lük kayıplar kaydediyordu. Haftalık grafikte Shiba Inu neredeyse %10 arttı.

Shiba Inu yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Shiba Inu yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Diğer yerlerde, TradingView’deki bir günlük görüşlerle ilgili olarak , SHIB göstergeleri büyük ölçüde olumlu. Özet, osilatörlerin 2’de ‘satış’ı göstermesinin bir sonucu olan 14’teki ‘alış’ bölgesi içindir, hareketli ortalamalar ise 14’te ‘güçlü alım’ içindir.

Shiba Inu teknik analizi. Kaynak: TradingView
Shiba Inu teknik analizi. Kaynak: TradingView

SHIB’in Yükseliş Sürücüleri

SHIB önümüzdeki günlerde yükseliş ivmesini sürdürme yeteneği genel piyasa hareketine bağlı olsa da, varlık aynı zamanda sürekli bir yükseliş yörüngesine ilham vermek için ağ faaliyetlerine de güveniyor. Gerçekten de topluluk, çıkış tarihi belirsizliğini koruyan Shibarium adlı katman-2 ölçekleme çözümünün piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyor.

Shibarium, ağa getirmeye çalıştığı iyileştirmeler nedeniyle en çok beklenen etkinlikler arasında yer alıyor.

Yükseltme, diğer hayati iyileştirmelerin yanı sıra daha düşük maliyetle daha hızlı işlemler sağlayarak Shiba Inu ekosistemini iyileştirmek için lanse edildi. Ayrıca Shibarium, Shibarium ekosistemindeki işlemleri işlemek için Ethereum ( ETH ) ile birlikte çalışacak ve ekosistem üzerindeki yükü en aza indirecektir. Aynı zamanda, Shiba Inu’nun metaverse’teki saldırıları, varlık için bir fiyat pompası görevi görebilir.

Bu arada, Shiba Inu ekosistemi de 1,3 milyonu aşan SHIB adreslerinin sayısıyla artan benimsemeye tanık oluyor . Jetonun değer kazanmasına yardımcı olmanın bir parçası olarak, ağ yazma aktivitesinde artış kaydetti. Ancak, faaliyet yavaşladıktan sonra son zamanlarda endişeler vardı.

 

By Erdal Kahraman

Merhaba, 2000 İstanbul doğumluyum. Üniversitenin İnsan Kaynaklar bölümü mezunuyum. İş hayatımın yanı sıra Coinrapor.com'da Yönetici Editörlük yapmaktayım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler