SHIB ve BONE İçin Sırada Ne Var?

Shiba Inu, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
Shiba Inu, 1 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SHIB ve BONE İçin Sırada Ne Var?

Shibarium 1 milyon bloğa ulaştı, SHIB ve BONE için sırada ne var?
SHIB ve BONE İçin Sırada Ne Var?

Shibarium Ağı, 6 Ekim’de bu katman 2 blok zincirinde onaylanan 1 milyon blokluk yeni bir dönüm noktasına ulaştı. ShibaSwap’in ( BONE ) geliştiricisi tarafından Ethereum ağını ölçeklendirmek için oluşturulan Shibarium, Shiba Inu ( SHIB ) topluluğu tarafından desteklenmektedir. Büyüyen merkezi olmayan finans ekosistemi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Shibarium, piyasaya sürülmesinin ardından Ethereum’un köprü ve blok üretimiyle ilgili birkaç sorunla karşılaştı. Çekirdek geliştiricisine göre sorunlar, ağın “arızaya karşı güvenli moda” geçmesine neden olan, tek bir blokta yoğun trafikle birlikte ağa yönelik beklenmedik derecede yüksek bir talebin ardından meydana geldi.

Dikkate değer bir şekilde, katman-2 birkaç hafta sonra tekrar çalışmaya başladı ve şimdi ortalama her 5 saniyede bir blok olmak üzere Shibarium Ağı tarafından yayınlanan ve onaylanan 1 milyon bloktan oluşan anlamlı bir kilometre taşını tamamladı.

Shibarium Ağı'ndaki en son bloklar. Kaynak: ShibariumScan
Shibarium Ağı’ndaki en son bloklar. Kaynak: ShibariumScan

21 Eylül’de Shibarium üzerinde 745.837 blokta onaylanan toplam 3 milyon işlem yapıldı . O zamanlar ağa eklenen 36.000’den fazla yeni cüzdan adresi vardı .

SHIB ve BONE İçin Sırada Ne Var?

Bu bağlamda Shibarium ağında halihazırda onaylanmış 3.335.636 işlem ve toplam 1.252.387 cüzdan ekleme işlemi bulunuyor. Bu, yayınlanan blok ve cüzdan adresi başına yaklaşık 3 işlemin yapıldığı anlamına geliyor.

Shibarium Ağı işlemleri ve cüzdanları. Kaynak: ShibariumScan
Shibarium Ağı işlemleri ve cüzdanları. Kaynak: ShibariumScan

İlginç bir şekilde, 1 milyon blokluk kilometre taşı aynı zamanda Shibarium blok zincirinin iyi çalıştığını ve geçmişteki sorunların büyük ölçüde aşıldığını da doğruluyor. Bunun yanı sıra işlemlerdeki ve cüzdan adreslerindeki artış da bu ekosisteme olan talebin ve kullanımın arttığını gösteriyor.

Bu nedenle, SHIB ve BONE gibi tokenler Shibarium’un düzgün çalışıp büyümesinden faydalanabilir. BONE, her işlemde gas ücreti ödemeleri için kullanılan token olduğu göz önüne alındığında, en doğrudan etkilenen tokendir. Yatırımcılar ekosistemini ne kadar çok kullanırsa, açık pazardaki tokene olan talep de o kadar yüksek olur.

 

SHIB ve BONE İçin Sırada Ne Var?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!