SHIB Fiyat Analizi: 2023 Sonunda Neler Beklenmeli?

SHIB (Shiba Inu) 30 Nisan 2023 Fiyatı Belirlendi
SHIB (Shiba Inu) 30 Nisan 2023 Fiyatı Belirlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SHIB Fiyat Analizi: 2023 Sonunda Neler Beklenmeli?

SHIB fiyat analizi: 2023 sonunda neler beklenmeli?
SHIB Fiyat Analizi: 2023 Sonunda Neler Beklenmeli?

Kripto para piyasasının büyük kısmının yeşil renkte işlem gördüğü bir hafta daha açılırken, Shiba Inu ( SHIB ) biraz yavaşladı ve son günlerdeki kazanımlarını pekiştiriyor. Ancak işaretler mevcut düzeltmenin geçici olduğunu ve yükseliş eğiliminin bu yılın sonuna kadar devam edebileceğini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Özellikle, kripto ticareti uzmanı Ali Martinez daha önce, Finbold’un 30 Ekim’de bildirdiği gibi, TD Sequential göstergesinin Shiba Inu ve diğer birkaç büyük kripto para birimi için günlük grafikte bir satış sinyali gösterdiğini ve yükseliş trendine devam etmeden önce bir düzeltme önerdiğini vurgulamıştı.

SHIB Fiyat Tahminleri

Gerçekten de, kripto para analiz platformu CoinCodex tarafından konuşlandırılan yapay zeka ( AI ) algoritmaları da Shiba Inu’nun fiyatını 31 Aralık 2023 için 0,000008513 $ olarak belirledikleri için bir devam öngörüyor; bu, mevcut fiyatına göre %6,599’luk bir artışı temsil edecek. son verilerin gösterdiği gibi.

SHIB 3 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex
SHIB 3 aylık fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Aynı zamanda, OpenAI’nin buluşu ChatGPT, 2023 sonu itibarıyla Shiba Inu’nun fiyatı konusunda CoinCodex AI’ya göre çok daha fazla iyimser görünüyor ve bir SHIB’e dayalı olarak yazının yazıldığı sırada fiyatından %29,98’lik bir artış olasılığını gözlemliyor. fiyat tahmini:

“Bir fiyat tahminine göre SHIB’in ortalama fiyatının 2023 sonu itibarıyla 0,00001038 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Ancak bu tahminlerin çeşitli faktörlere dayandığını ve gerçek piyasa koşullarını doğru şekilde yansıtmayabileceğini unutmamak önemli.”

AI aracının vurguladığı gibi, “piyasa duyarlılığı kripto para birimlerinin performansında çok önemli bir rol oynuyor ” ve Shiba Inu’ya yönelik duyarlılığın şu anda nötr olduğunu ve ” Korku ve Açgözlülük Endeksi puanı 72 (Açgözlülük)” olduğunu vurguluyor.

Ek olarak, finans ve kripto izleme ve analiz web sitesi TradingView’deki 1 günlük duyarlılık göstergeleri, 3’teki ‘satış’ bölgesindeki osilatörler ve ‘güçlü bir seviyeyi işaret eden hareketli ortalamalar ( MA ) temelinde SHIB için bir ‘alım’ öneriyor 11’de satın alın.

SHIB 1 günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView
SHIB 1 günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView

SHIB Fiyat Analizi

Bu arada Shiba Inu, yazının yazıldığı sırada 0,000007986 $ fiyatından el değiştiriyordu, son 24 saatte %0,59 düşüş kaydetti, önceki yedi günde %10,42 kazanç elde etti ve aylık grafiğinde %8,95 artış kaydetti.

SHIB 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
SHIB 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aslında Shiba Inu, yalnızca teknik analiz ( TA ) göstergelerini dikkate almakla kalmayıp aynı zamanda yakın zamanda blockchain üzerinde devrim niteliğinde bir SHIB kimlik projesinin başlatıldığını duyuran geliştirme ekibinin çabaları sayesinde yukarı doğru hareketini sürdürmek için temellere sahip. .

 

 

SHIB Fiyat Analizi: 2023 Sonunda Neler Beklenmeli?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!