SHIB Bir Günde %10 Arttı!

SHIB Bir Günde %10 Arttı!
SHIB Bir Günde %10 Arttı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Perakende Satışlar Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşırken SHIB Bir Günde %10 Arttı

Perakende satışlar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırken SHIB bir günde %10 arttı
Perakende Satışlar Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşırken SHIB Bir Günde %10 Arttı

Geçen ay, memlerden ilham alan kripto para birimi Shiba Inu’nun ( SHIB ) fiyatı , %30’un üzerinde yükselen çarpıcı bir artışa tanık oldu. Bu meteorik yükseliş, yalnızca kripto topluluğunu cezbetmekle kalmadı , aynı zamanda SHIB’i yeni zirvelere taşıdı.

Bu etkileyici fiyat artışının ortasında, perakende yatırımcılar tarafından tutulan SHIB token miktarı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve bu dijital varlığı çevreleyen coşkunun altını çizdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Finbold tarafından 9 Ağustos’ta alınan CoinMarketCap verilerine göre, perakendenin sahip olduğu SHIB token sayısı şu anda 222,7 trilyon seviyesinde bulunuyor ve balina varlıklarına kıyasla yeni bir rekora işaret ediyor .

Veriler, önemli miktarda kripto para birimine sahip yatırımcılar olan balinaların, %68’den fazla bir oranla SHIB’in arzının çoğunluğunu hala kontrol ettiğini gösteriyor. Kalan %31,9’luk kısımdan, perakende ve diğer yatırımcılar, ikincisine kıyasla neredeyse iki kat daha fazla token tutarken, dağıtımı paylaşıyor.

Perakende ve balina yatırımcıları arasında SHIB tedarik dağılımı. Kaynak: CoinMarketCap
Perakende ve balina yatırımcıları arasında SHIB tedarik dağılımı. Kaynak: CoinMarketCap

Bireysel yatırımcılar arasında sürekli artan SHIB kripto miktarı, bireysel yatırımcıların meme belirtecine olan ilgisinin ve katılımının arttığını gösteriyor.

Buna ek olarak, bu eğilim aynı zamanda genişleyen bir kullanıcı tabanına da işaret edebilir ve potansiyel olarak artan kamu farkındalığını ve varlığa olan bağlılığı yansıtır. Ayrıca, SHIB pazarının genel istikrarını ve dinamiklerini potansiyel olarak etkileyerek mülkiyetin daha fazla ademi merkeziyetçiliğine katkıda bulunabilir.

SHIB Fiyat Analizi

Yayınlandığı sırada, SHIB fiyatı son 24 saatte %9,38 artışla 0,000009882 $’dan işlem görüyordu.

Son 24 saatteki SHIB fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
Son 24 saatteki SHIB fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Haftalık grafikte Shiba Inu, son 30 yılda sadece 15 yeşil gün geçirmesine rağmen geçen ay kabaca %20 ve yaklaşık %30 değer kazandı ve bu dönemde piyasa değerine 1,4 milyar dolar ekledi.

SHIB’nin en son yükselişinin arkasındaki faktörlerden biri , Shiba Inu’nun ekosistemine yönelik yeni bir 2. katman blok zinciri yükseltmesi olan yaklaşan Shibarium hakkındaki yutturmaca olabilir .

Finans uzmanlarına göre Shibarium, SHIB’in fiyatını 0,01 $’a çıkaran belirleyici faktörler arasında olabilir, çünkü SHIB ile ilgili belirteçlerin alım satımını daha erişilebilir hale getirecek ve diğer birçok avantaja ek olarak.

Yine de, SHIB’nin, öncelikle bir mem kripto varlığı olarak sınıflandırılması nedeniyle, yüksek riskli bir yatırım statüsünü koruduğunu kabul etmek çok önemlidir. Değerlemesi, sosyal medya spekülasyonlarından ve etkili piyasa oyuncularının eylemlerinden büyük ölçüde etkilenmeye devam ediyor.

SHIB Bir Günde %10 Arttı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!