SHIB 5 Milyar Dolarlık Piyasa Değerine Ulaştı!

Shiba Inu (SHIB) 31 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
Shiba Inu (SHIB) 31 Mart 2023 Fiyatı Belirlendi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shibarium Aldatmacası Arttıkça SHIB Bir Haftada %28 Artarak 5 Milyar Dolarlık Piyasa Değerine Ulaştı

Shibarium aldatmacası arttıkça SHIB bir haftada %28 artarak 5 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı 
Shibarium Aldatmacası Arttıkça SHIB Bir Haftada %28 Artarak 5 Milyar Dolarlık Piyasa Değerine Ulaştı 

Kripto para ekosisteminde en büyük ikinci kripto para olarak kabul edilen Shiba Inu ( SHIB ), kripto piyasasında yaşanan daha geniş dalgalanmaya paralel olarak fiyat iyileştirme yolculuğuna başladı .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Yakın zamandaki canlanma, SHIB’nin Layer 2 ölçeklendirme çözümü için test ağı olan Puppynet’te 20 milyon işlemin başarıyla tamamlanmasına bağlanabilir. Son 24 saat boyunca meme coin, önceki hafta boyunca %28’lik ek bir artışla daha da desteklenen %14’lük kayda değer bir artışa tanık oldu

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold
SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Şu an itibariyle, SHIB 0,000008408 $’dan işlem görüyor ve 22 Haziran’da 4,96 milyar $’lık bir piyasa değerine ulaşıyor. 15 Haziran’da 3,87 milyar dolar.

SHIB 7 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap
SHIB 7 günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Shibarium Yükseltmesi

Shiba Inu’nun iyileşmesine katkıda bulunan en önemli faktörlerden biri, Katman 2 ölçekleme çözümünün test ağı olan Shibarium tarafından çok önemli bir kilometre taşına ulaşılmasıdır. Bu başarı, test ağının sıfırlanmasına yol açarak SHIB topluluğunda yeniden ilgi ve iyimserlik uyandırdı.

Kaşif Puppynet, SHIB için son derece olumlu bir gelişmeyle, 20 milyondan fazla işlemi başarılı bir şekilde kolaylaştırmasının ardından sıfırlandı. Bu önemli dönüm noktası, 19 Haziran’da gerçekleşen olaydan bu yana meme parasının fiyatını daha yüksek seviyelere çıkaran bir katalizör görevi gördü.

Başka bir yerde, yakın tarihli bir Telegram sohbetinde, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yalnızca iyimserliği körüklemekle kalmadı, aynı zamanda topluluk içinde dile getirilen endişeleri de ele aldı. Sohbet sırasında bir Shibarium yöneticisi, LEASH belirteciyle ilgili güncellemeleri sordu.

Kusama’nın yanıtı, şüpheye yer bırakmayacak şekilde sarsılmaz bir güven ve kararlılık yayıyordu. “Geliyor. Tüm gelenler. Ben oynamıyorum. Güçlü bitiriyoruz.”

Bu arada, 21 Haziran’daki bir blog gönderisinde , Shiba Inu ekosisteminin takma adlı lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shib Ordusu’na “Sıradaki Shibarium” şeklinde heyecan verici bir teaser sağladı. Kusama, Shiba Inu yolculuğundaki bir sonraki dönüm noktasının, topluluk tarafından hevesle beklenen bir gelişme olan Shibarium olacağını ima etti.

Kendinden emin bir tonla Kusama, projeyi etkilemiş olabilecek FUD’ye (korkular, belirsizlikler ve şüpheler) karşı zafer ilan etti. Bu beyan, Shiba Inu ekosisteminin direncine ve potansiyeline ve “daha güçlü bir şekilde sona ereceğine” olan güçlü inancı yansıtıyor.

SHIB 5 Milyar Dolarlık Piyasa Değerine Ulaştı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!