SEC’in Bitcoin ETF’lerine Son Dakika Müdahalesi!

SICAK GELİŞME: SEC Spot Ethereum (ETH) ETF’lerini Onaylamaya Hazır!
SICAK GELİŞME: SEC Spot Ethereum (ETH) ETF’lerini Onaylamaya Hazır!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEC’in Bitcoin ETF’lerine Son Dakika Müdahalesi!

Dün gece, Bitcoin Spot ETF’nin onaylanması beklentileri fiyatı 47.000 doların üzerine çıkardı ancak Dijital Ticaret Odası CEO’su Perianne Boring, ret kararıyla ilgili bir tweet yayınladı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

“Bu Erteleme İşaretidir”

Kripto para birimleri ve blockchain alanında yenilikçiliği desteklemeye ve düzenleyicilerle çalışmaya adanmış bir kuruluş olan Dijital Ticaret Odası’nın CEO’su Boring şunları söyledi: ” Bu bence bir erteleme sinyalidir” dedi.

James Seyffart: Bence değil

Bloomberg ETF analisti James Seifert, bu dönemde yorumların kripto yatırımcıları tarafından not edildiğini ve bilgiler doğru olsa da bunun bir ret/erteleme işareti olmadığını açıkladı.

“Evet doğru… S-1 uygulamasıyla ilgili ek yorumlar, işlem ücretlerini öğrendiğimizde geldi. Bu alışılmadık bir durum değil. Yarın daha fazla değişiklik bekleyebiliriz. Ancak bunun şu ana kadar bir sinyal olduğunu düşünmüyorum. erteleme.”

Erteleme mi, Ret mi?

Bir kullanıcı Boring’e şunları söyledi: “ARK Invest ile ilgili erteleme kararı olamaz” ve “Karar olumsuz olcaksa bu bir rettir.” Dijital Ticaret Odası CEO’su Boring, “Evet, bu ret kararı zaten, önlenemez gidişatın ertelenmesi olur”” diyerek, ertelemenin aynı zamanda ret anlamına da geldiğini sözlerine ekledi.

Bilindiği üzere SEC’in 10 Ocak’a kadar vermesi gereken zorunlu nihai kararı yalnızca ARK Invest’i etkileyecek. Ancak uzmanlar, ajansın sadece ARK Invest ile yetinmeyeceğini ve kararları tüm firmalarla ortak alacağını söylüyor.

 

Sizce Ret Kararı Çıkar mı? Yorumlarda Belirtin.

SEC’in Bitcoin ETF’lerine Son Dakika Müdahalesi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. her şey olabilir

    Cevapla
Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!