Robert Kiyosaki Yaklaşan ‘Borsa Çöküşü’ Konusunda Alarm Veriyor

Robert Kiyosaki Yaklaşan 'Borsa Çöküşü' Konusunda Alarm Veriyor
Robert Kiyosaki Yaklaşan 'Borsa Çöküşü' Konusunda Alarm Veriyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Robert Kiyosaki Yaklaşan ‘Borsa Çöküşü’ Konusunda Alarm Veriyor

borsa çöküşü konusunda alarm veriyor
Robert Kiyosaki Yaklaşan ‘Borsa Çöküşü’ Konusunda Alarm Veriyor

Büyük bir finansal depresyona dair sürekli uyarıların ortasında, tanınmış bir yatırımcı , girişimci ve en çok satan kişisel finans kitabı ‘Zengin Baba Yoksul Baba’nın yazarı Robert Kiyosaki , borsanın geleceğine ilişkin kötümser bakış açısını paylaştı : dikkatli tavsiye.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve İnstagram kanalımızdan takip edebilirsiniz

Özellikle Kiyosaki, Temmuz ayında paylaştığı Twitter gönderisine göre, borsanın ciddi bir çöküş içinde olduğuna dair pek çok belirti olduğunu söyledi ve yaklaşan bir depresyondan korktuğunu dile getirerek takipçilerine dikkatli olmalarını ve mümkünse uzman görüşü almalarını söyledi. 17.

Gerçekten de, finans eğitimcisi bu yılın Ocak ayından bu yana borsada düşüş uyarısında bulunuyor ve daha yakın bir zamanda Federal Rezerv’in faiz oranlarını artırmasının hisse senetlerinin , bonoların , ABD dolarının yanı sıra ” en büyük ” düşüşe yol açacağını savundu. emlak kazası hiç ”dedi, Haziran başında tahmin ettiği gibi.

Kiyosaki’nin Yatırım Alternatifleri

Kiyosaki, hisse senetlerinden daha iyi bir yatırım seçeneği olarak , Japonya’ya özgü, stressiz bir ortamda yaşayan ve benzersiz yumuşak ve tereyağlı tadı ve ebrusu ile ünlü eti ile çok değerli Wagyu sığırını tavsiye etti. omega-3 ve omega-6 asitleri.

Bunun da ötesinde, yazar altın , gümüş ve önümüzdeki yıl BRICS’ten sonra 120.000$ ‘a ulaşabileceğine inandığı amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin ( BTC ) gibi “basılamaz” emtialara uzun süredir hevesli bir yatırımcı . (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika) zirvesi “fiat paranın tabutuna çiviyi” çakıyor.

Ayrıca Kiyosaki, Finbold’un 6 Temmuz’da bildirdiği gibi, 1960’ların popüler şarkısına atıfta bulunarak ABD ekonomisinin ” Yıkım Arifesi ” ile karşı karşıya olduğu konusunda uyarıda bulundu ve ülke liderliğine ve merkez bankasına daha fazla para basmaya devam etme konusundaki şüphelerini yineledi. .

Robert Kiyosaki Yaklaşan ‘Borsa Çöküşü’ Konusunda Alarm Veriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!