Ripple (XRP) Köşeye Sıkıştı: Yükseliş Gelecek Mi?

Ripple (XRP) Köşeye Sıkıştı: Yükseliş Gelecek Mi?
Ripple (XRP) Köşeye Sıkıştı: Yükseliş Gelecek Mi?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple (XRP) Köşeye Sıkıştı: Yükseliş Gelecek Mi?

XRP dar bir fiyat aralığında işlem görüyor ve önemli bir direnç seviyesine yaklaşıyor. XRP alıcıları ve satıcıları arasındaki mücadeleyi kim kazanacak? XRP fiyatı artacak mı?

U Today’in analizine göre XRP sözde sıkışma durumunda. Popüler kripto para birimleri kısa sıkışma olarak bilinen konsolidasyonla belirli bir fiyat aralığında işlem görüyor. Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştığı gün XRP’den herhangi bir yükseliş sinyali gelmedi. Yatırımcıların en çok merak ettiği soru XRP’nin yükselip yükselmeyeceği oldu.

xrp yukselis dusus

XRP Hareketsizliğini Bozacak mı?

Dar bir fiyat aralığında işlem gören XRP, önemli direnç ve destek noktaları arasında esneklik sergiliyor. 50 günlük hareketli ortalama ve 100 günlük hareketli ortalama 0,55 ila 0,58 dolar aralığında birleşti. Bu nokta XRP için yükseliş desteği oluşturuyor.

XRP fiyat grafikAlanın destek olarak kalması, XRP fiyatını kısa vadeli direnç olan 0,63 dolara doğru itebilir. Bir kırılma durumunda XRP keskin bir düşüşe tanık olabilir. Çünkü bu hareketli ortalamalar, bir geri çekilme sonrasında aşılması zor direnç noktaları haline gelebilir.

XRP’nin 0,63 dolar seviyesindeki kısa vadeli direnci, yakın zamanda yaşanan herhangi bir yükseliş fiyat hareketini engelledi. Bu nedenle, yukarıdaki seviyenin kırılması yükseliş momentumunu tetikleyebilir ve boğaları heyecanlandırabilir. Ancak XRP hareketli ortalamanın üzerinde tutunamazsa bir sonraki destek 0,50 dolar olacak. Bu da alıcıların fiyatı istikrarlı hale getirmesi için devreye girmesine katkı sağlayabilir.

Göreceli güç endeksi (RSI), XRP’nin belirsizliğini yansıtan nötr bölgede bulunuyor. Bu nedenle fiyatın her an tersine dönmesi mümkündür.

Aşağı veya yukarı yönlü hareketin hacim artışıyla desteklenmesi durumunda XRP fiyatı belirlenecek.

 

  • İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Twitter veya Telegram üzerinden takip edebilirsiniz!

Ripple (XRP) Köşeye Sıkıştı: Yükseliş Gelecek Mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!