PYTH Network Zirvelere Oynuyor! Peki Hangi Seviyeler Bekleniyor?

PYTH Network Zirvelere Oynuyor! Peki Hangi Seviyeler Bekleniyor?
PYTH Network Zirvelere Oynuyor! Peki Hangi Seviyeler Bekleniyor?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PYTH Network Zirvelere Oynuyor! Peki Hangi Seviyeler Bekleniyor?

Pyth Network (#PYTH) son 24 saatte %25’lik bir artış elde etti ve dolaşımdaki arzının %50’sinden fazlası airdrop trendiyle bağlantılıydı.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Kripto para piyasası zor bir haftaya giriyor. Birçok kripto para haftanın ilk işlem gününden bu yana değerinin %15’inden fazlasını kaybetti. Altcoinlerdeki düşüş, önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) henüz yoluna girmemesinden kaynaklandı. Celsius’un BTC ve ETH’sindeki satışı bu hafta önemli bir gelişme olarak öne çıktı.

Bu hafta dikkatimizi çeken kripto projesi Pyth Network (PYTH) oldu. PYTH, kritik verileri barındırmak için arkasındaki airdrop çılgınlığından yararlandı. PYTH stake edenlere bazı projelerden airdrop yapılacağının duyurulması nedeniyle PYTH fiyatı arttı. PYTH son 24 saatte %25 arttı.

PYHT Network Zirvede (PYTH): Veriler Neler Anlatıyor?

Popüler bir oracle projesi olan Pyth Network (PYTH), sadık kripto yatırımcıları tarafından zirveye çıkarıldı. Airdrop için umut Pyth ağının ilerlemesinde yatıyor.

Neredeyse her gün kripto projeleri üzerinde çalışan PYTH, ekosistemini 400’ün üzerinde projeye çıkardı. Pyth Network, ekosistemdeki kripto projelerine altyapı hizmetleri sağlıyor ve Chainlink’e benzer bir oracle ağı görevi görüyor.

PYTH kendisini en büyük birinci taraf Oracle ağı olarak tanıtıyor ve etkileyici bir ilerleme kaydediyor. Popüler proje 50’den fazla blok zincirini kapsayacak şekilde genişlemiş durumda.

 

Pyth Network, ZeroLend’in PYTH stakerlarına airdrop yapacağını duyurmasıyla yükselişe geçti. Staking kullanıcılarının sayısı ve stake edilen PYTH miktarında patlama yaşandı. Birçok yeni kullanıcı Pyth Network ekosistemini keşfetmeye başlıyor.

Dune’a göre dolaşımda 1,5 milyar PYTH var. Airdrop trendine katılarak ekosisteme dahil olmak isteyen kullanıcılar 821.017.352 PYTH stake etti. Dolaşımdaki arzın yarısından fazlası riske atıldı ve bu da popüler kripto para birimi için arz ve talep sıkıntısı yarattı.

Pyth Network stake veri

Cüzdanında PYTH bulunan kullanıcı sayısı 300.000’e yaklaşıyor. Yaklaşık 145 cüzdan PYTH stake ediyor. Celestia gibi, kullanıcılar airdrop almayı ve Pyth Ağının yükselişinden faydalanmayı bekliyorlar.

Stake edilen PYTH’nin dolaşımdan çekilmesinin ardından PYTH’nin piyasa değeri 345 milyon dolara düştü. Popüler kripto para birimleri arz ve talep eksikliği nedeniyle yükselişte. Stake edilen PYTH’nin yakında 1 milyona ulaşması ve 500 milyon PYTH’nin ticarette kalması bekleniyor.

Pyth grafik analiz

PYTH grafiğine baktığımızda fiyatın 0,43 dolarlık ana direnç bölgesini kırdığını görebiliriz. PYTH yükselmeye devam etti ve 0,50 doları test etti. Fiyat bu alanın üzerine çıkarsa PYTH kısa vadede 0,5225 dolara yükselebilir. 0,5225 dolarlık direnç seviyesi bir ara bölge olarak yorumlanıyor ancak kar elde etmek için kilit bir nokta olabilir. Bu alan geçilirse PYTH 0,5566 dolarlık en yüksek seviyelere çıkabilir.

Arz ve talebin sıkılaşması nedeniyle PYTH’nin yükselmesi mümkün görünse de kar amaçlı satış ihtimali de mevcut. Kâr alımı gerçekleşirse ve piyasa satış baskısı altındaysa PYTH 0,43 dolara dönebilir.

 

PYTH Network Zirvelere Oynuyor! Peki Hangi Seviyeler Bekleniyor?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!