Polygon (MATIC) Küçülmeye Devam Ediyor!

Polygon (MATIC) Küçülmeye Devam Ediyor!
Polygon (MATIC) Küçülmeye Devam Ediyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polygon (MATIC) Küçülmeye Devam Ediyor!

Zorlu ayı piyasasının ortasında kripto projeleri büyük kayıplara uğradı. Birçok şirket küçülmeye gitti. Büyük borsalar da dahil olmak üzere kripto şirketlerindeki bu düşüş, ayı piyasasının bir başka acımasız yönünü yansıtıyor. Son duyuru bugün Polygon’dan (MATIC) geldi.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Polygon (MATIC) Haberleri

Kripto para birimi şirketinin bugün yaptığı duyuruya göre Polygon Labs, iş gücünün yaklaşık %19’unu temsil eden 60 pozisyonda küçülmeye gidildi. Açıklamada, beklentilerin aksine bu aksiyonun maliyet tasarrufu sağlamak için değil performansı artırmak için alındığı bilgisi yer alıyor. Şirket ayrıca Polygon ID’nin arkasındaki ekibin önümüzdeki aylarda şirketten ayrılacağını da duyurdu.

Geçen yıl Polygon ekibi iş gücünde %20’lik bir azalma olduğunu duyurdu. Coinbase gibi şirketlerin de personel kesintisi yapması nedeniyle bu durum o zamanlar normal kabul ediliyordu ancak şimdi
Polygon’un boyutu küçülüyor ve önümüzdeki aylarda planladığı güncellemeler böylesine yoğunken mevcut durum kafa karıştırıyor.

Polygon Labs CEO’su Marc Boiron sosyal medya hesabında şunu yazdı:

“Gerçek şu ki, misyonumuzu gerçekleştirmek çoğu zaman zorlu kararlar gerektiriyor. Zor da olsa kurucular ve ben, bize başarılı bir şekilde yürümek için en büyük şansı verenler için düşünerek hareket etmek zorundayız”.

MATIC Coin Yorum

Bu açıklama aynı zamanda ekibin mali nedenlerden dolayı küçültüldüğüne dair ihmali de doğruluyor. MATIC bunu, özellikle reklam ve pazarlamadaki olağanüstü performansı sayesinde 2022’nin ikinci yarısında pazar ortalamasının üzerinde performans göstererek başardı. Daha sonra ZK ağlarının sayısı arttıkça durum değişti.

MATIC Coin Yorum

Fiyat 0,82 doların altında işlem görüyor ve 0,7 dolara dönüş riski taşıyor. BTC fiyatı yazının yazıldığı sırada tepki yükselişine devam edebilirse, MATIC coini destekleyecektir. Olumlu bir senaryoda, 0,89 dolara yeni bir yükseliş mümkün.

Orta vadeli iyimser hedef 1,1 dolarlık bir göstergedir. Kapanış fiyatı bu bölgenin üzerindeyse MATIC Coin, yatırımcıları düşüş trendinden çıktığına ikna edebilir.

Bu yazının yazıldığı an itibariyle Bitcoin’in fiyatı 42.800 dolardı. Fed’in açıklamasıyla sarsılan piyasalar, zayıf istihdam verilerinin etkisiyle bir miktar toparlandı. Yarın açıklanacak kapsamlı istihdam verileri, hafta sonuna doğru daha fazla volatiliteye yol açabilir.

Polygon (MATIC) Küçülmeye Devam Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Coin Rapor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!